Причини, симптоми та лікування гідраденіту

Гідраденіт – це запальний процес, який вражає апокринні залози, які виробляють піт. У людини (на відміну від інших приматів) апокринних залоз трохи і вони розташовуються на певних ділянках тіла (наприклад, у пахвових западинах або пахвинних складках). Апокринними називаються залози, що виділяють секрет (піт) разом з частиною клітинної протоплазми. Інші залози називаються еккринними. Вони виробляють чистий секрет, що не має запаху. 

Докладніше

Лечение и профилактика пеленочного дерматита у младенцев

Пеленочный дерматит относится к тем заболеваниям, которые очень хорошо поддаются профилактике. Нужно следить за тем, чтобы кожа малыша была сухая и чистая. И, конечно, увлажнять средствами с обеззараживающим действием.

Докладніше

Золотуха у дорослих і дітей: що це за хвороба, симптоми і лікування захворювання

Коли в житті відбувається низка неприємностей, люди вимовляють прислів’я: “Не пронос, так золотуха”. У даній статті розкриваються “підводні” камені цієї хвороби. Ви дізнаєтеся, що зробити, щоб уберегти свого малюка і себе від цієї недуги, що це за хвороба, причини її появи.

Докладніше

Дерматит, види, симптоми і лікування

Дерматит – це хвороба, пов’язана з шкірою і її поверхнею, викликана реакцією організму на різні чинники (алергени, патогени), найчастіше передається спадково.

Докладніше

Сухість шкіри – причини, симптоми, діагностика та лікування

Часто у жінок з’являється суха шкіра рук, що доставляє багато неприємних хвилин. Багато хто порівнює її з пустелею під палючим сонцем.

Докладніше

Актуальная информация по витилиго: симптомы и лечение

Под витилиго принято понимать достаточно редкое аутоиммунное заболевание, которое проявляется появлением депигментированных пятен на коже. Это происходит из-за разрушения специальных клеток дермы, способных вырабатывать пигмент меланин. Он отвечает не только за цвет кожи, но и за формирование загара.

Докладніше

Exit mobile version