Ліки, скраб і консервант. Чого ще ви не знаєте про свою улюблену приправу - гірчицю?

Ліки, скраб і консервант. Чого ще ви не знаєте про свою улюблену приправу – гірчицю?

Найкращий друг хот-догів, холодцю і вареного мови. Гірчиця робить їжу смачнішою і в помірній кількості має лікувальні властивості. Ми зібрали для вас найважливішу і корисну інформацію про цей продукт!

Докладніше

Как выбрать психолога: чек-лист

У вас травма детства? Вы хотите разобраться в себе? А может, вы сами психолог и хотите подобрать супервизора? Специалистов так много, что порой боишься прогадать и потерять деньги.

Докладніше

Протезування зубів: які методи використовуються сьогодні

Популярною послугою відновлення красивої і повноцінної посмішки вважається протезування передніх зубів. Дана область стоматології активно розвивається, тому сьогодні пацієнтам пропонується багато методів відновлення зубних конструкцій.

Докладніше

Травма головы: первая помощь

Люди, у которых была травма головы, могут иметь определенные последствия физического и неврологического характера. Это может быть частичный паралич, нарушение речевого аппарата, проблемы с памятью, расстройства психики. Все эти и другие проблемы могут в итоге привести к инвалидности.

Докладніше

Чи є користь в магазинному майонезі і як приготувати смачний домашній соус

Майонезом обмазують м’ясо і курку перед запіканням, його використовують замість сметани для випічки манника і печива, без нього неможливо уявити такі кулінарні хіти, як олів’є і оселедець під шубою . При цьому вважається, що він винен в наборі зайвих кіло і проблеми з судинами …

Докладніше

Одинадцять вивчених корисних властивостей їжовика гребінчатого

Їжовик гребінчастий використовується в медичних цілях у вигляді чаю, настойки, порошку або капсул. Його можна вживати в їжу в свіжому вигляді, а також злегка обсмаженою на вершковому маслі або топленому маслі ДХІ.

Докладніше

Брусниця: корисні і шкідливі властивості

Брусниця – дуже корисна ягода містить численні лікарські та поживні переваги. Популярна в різних формах і продуктах, таких як вино, лікер, сироп, брусничні джеми і желе, чизкейки, коктейлі, суфле, шербет, морозиво, цукерки та багато іншого. Користь і шкоду брусниці -раздивимося з усіх боків. Де росте брусниця Брусниця являє собою короткий вічнозелений чагарник, який приносить їстівні …

Докладніше

Квашена капуста: 22 корисних і 4 шкідливих властивості

Квашена капуста є формою ферментованої капусти. Протягом багатьох сотень років вона вважалася найпопулярнішим продуктом харчування по всій території центральної Європи.

Докладніше

Exit mobile version