Особливості кисломолочної дієти для схуднення

Кисломолочна продукція – це ціла група продуктів, які отримують в результаті сквашування молока під впливом спеціальних бактерій (молочнокислих або оцтовокислих).

ДокладнішеОсобливості кисломолочної дієти для схуднення

Три продукта, от которых стоит отказаться

Тенденции продолжительности жизни в США и Великобритании в последнее время идут к спаду. Причина совершенно не связана с какими-либо глобальными катаклизмами.

ДокладнішеТри продукта, от которых стоит отказаться

9 ознак, що ви вживаєте недостатньо білка

Якщо ви більшу частину часу проводите в тренажерному залі, зайняті фізичною працею або дотримуєтеся вегетаріанства, протеїнів у вашому раціоні може бути недостатньо для хорошого здоров’я і відмінного самопочуття.

Докладніше9 ознак, що ви вживаєте недостатньо білка

Дієта DASH: №1 в світі для здоров’я і схуднення

Експерти National Institutes of Health склали список кращих дієт світу-2021. До нього увійшли 39 різних варіантів. Друге місце в рейтингу зайняла дієта DASH, поступившись пальмою першості лише Середземноморській Що вона собою являє, і які переваги здоров’ю може дати?

ДокладнішеДієта DASH: №1 в світі для здоров’я і схуднення

Дієта 6 пелюсток: меню на період схуднення

Дієта з такою оригінальною назвою користується великою популярністю у тих, хто хотів би розлучитися із зайвими кілограмами. Її принципи прості і зрозумілі всім, а невелика тривалість вже сама по собі є величезним плюсом. Меню дієти шість пелюсток має просте і зрозуміле.

ДокладнішеДієта 6 пелюсток: меню на період схуднення

Загальний стіл: кому показана дієта номер 15?

Загальний стіл або дієта номер 15 – досі найпопулярніша, в силу своєї універсальності, система лікувально-профілактичного харчування з усіх п’ятнадцяти спецваріантов оздоровчого раціону, розроблених ще за часів Радянського Союзу відомим дієтологом, професором Мануїлом Ісааковичем Певзнером.

ДокладнішеЗагальний стіл: кому показана дієта номер 15?

Почему нельзя покупать дешевый чай

Сложно себе представить современного обывателя, который совершенно не обращает внимания на акционные предложения, скидки и просто выгодные покупки.

ДокладнішеПочему нельзя покупать дешевый чай

Что такое пробиотики и почему их важно употреблять

Пробиотики помогают кишечнику восстановиться после инфекций, антибактериальной терапии, а также повысить иммунитет.

ДокладнішеЧто такое пробиотики и почему их важно употреблять

Чи можна їсти вівсяну кашу кожен день

Вівсяна каша – це відмінне джерело вітамінів групи В, мікро- і макроелементів, складних вуглеводів, органічних кислот і рослинної клітковини.

ДокладнішеЧи можна їсти вівсяну кашу кожен день

Exit mobile version