Лептинова дієта: шлях до зниження ваги?

Проблема ожиріння — одна з найважливіших проблем охорони здоров’я, оскільки надмірна вага підвищує ризик розвитку багатьох захворювань і суттєво зменшує тривалість життя.

Докладніше

Жорстка рисова дієта для схуднення: правила, переваги та меню

Жорстка рисова дієта для схуднення – найпоширеніший варіант скинути вагу. Дієтологи люблять рис за те, що він швидко насичує організм та сприяє очищенню від солей та інших шкідливих речовин.

Докладніше

Продукти, що знижують тиск, харчування при гіпертонії

Гіпертонією страждає кожна друга людина. Причини виникнення високого тиску різні. Починаючи від неправильного харчування, незнання які продукти вживати в їжу, що знижують тиск, закінчуючи прийомом лікарських препаратів.

Докладніше

Що таке реверсивна дієта? Дізнайтеся, як правильно її дотримуватися з точки зору тренера по силовій

Поняття реверсивної дієти іноді може бути неправильно витлумачено. Цю тему часто обговорюють в соціальних мережах, при цьому нерідко трактуючи її абсолютно невірно.

Докладніше

Що треба знати про правильне харчування: інструкція для початківців

Лікарі радять керуватися декількома принципами раціону, які дозволяють залишатися у формі і поліпшити здоров’я. Що і як їсти з користю і без строгих заборон? Чому важливо правильно харчуватися? Дослідження продовжують пов’язувати проблеми здоров’я з помилками в харчуванні. Наприклад, збалансований раціон може знизити ризики розвитку серцево-судинних захворювань. Різноманітні і повноцінні приймання їжі покращують всі функції організму …

Докладніше

Що треба знати про середземноморську дієту: принципи, меню, наукові факти

У середземноморської дієти немає протипоказань і строгих обмежень. А головне – скинуті кілограми не повертаються. Разом розбираємось, у чому її секрет.

Докладніше

Навіщо ставати вегетаріанцем і як зробити це з користю для організму

Відмова від їжі тваринного походження стрімко набирає популярність по всьому світу. Вегетаріанство може бути корисно і для людини, і для планети, проте здатне принести організму і шкоду. Розповідаємо все, що потрібно знати про вегетаріанство.

Докладніше

Exit mobile version