Адаптація дитини до дитячого садка: Рекомендації педіатрів

Адаптація дитини до дитячого садка: Рекомендації педіатрів

Перехід з домашнього оточення до дитячого садка – важливий і відповідальний момент у житті малюка та його батьків. Адже дитині доводиться адаптуватися до зовсім нових умов: нове оточення, інші діти, правила, режим дня. 

Докладніше

Чому діти так полюбляють вермішель і чи можна їсти її щодня

Деякі діти настільки полюбляють вермішель, спагеті та інші види макаронних виробів, що готові їсти їх на сніданок, обід та вечерю. Ба більше, малюки часом відмовляються їсти каші, картоплю та супи, вимагаючи макарони щодня. У цій статті пояснюємо, чому діти люблять макарони та чи можна давати їм цей продукт постійно.

Докладніше

Брекети чи платівки для дітей: що краще вибрати?

Багато батьків стикаються з проблемою вибору ортодонтичного лікування для своїх дітей. Чи потрібно ставити брекети, чи достатньо буде платівок? Які переваги і недоліки кожного методу? Як впливає вік дитини на результат лікування? У цій статті ми намагатимемося відповісти на ці та інші питання.

Докладніше

Послуги клініки сурогатного материнства професора А. М. Феськова

Діти – найбільше щастя на землі, але, на жаль, не всім воно дається з якихось причин. Сучасні медичні технології дозволяють народити власну дитину, не беручи в цьому безпосередньої участі, лише надавши біологічний матеріал. Йдеться про процедуру ЕКО і сурогатному материнству, яке зарекомендувало себе як надійний спосіб без проблем обзавестися бажаним потомством.

Докладніше

Назальні аспіратори: Невід’ємний інструмент для гігієни носової порожнини у дітей

Під час догляду за дітьми здоров’я та комфорт вони є найважливішими. Одна з областей, яка часто потребує уваги, особливо у маленьких дітей, – це гігієна носових ходів. Назальні аспіратори, спеціально призначені для очищення носових проходів, стали невід’ємним інструментом для батьків та доглядачів по всьому світу. Розуміння їх призначення, механізму, типів, правильного використання та ефективності є важливим для забезпечення благополуччя дітей.

Докладніше

Розвиток дитини першого року життя: календар і важливі моменти

Перший рік життя дитини – це час найінтенсивнішого фізичного, психічного та емоційного розвитку. У цей період малюк навчається багатьма новим навичкам і досягає важливих вікових показників. Важливо, щоб батьки були готові спостерігати за розвитком своєї дитини та надавали їй належну підтримку.

Докладніше

Грудне молоко та його цінність

Природа обдарувала грудне молоко важливими складниками, які забезпечують здоровий ріст і розвиток новонароджених. Одним з таких компонентів є пептиди в грудному молоці. Пептиди – це невеликі білкові фрагменти, що відіграють ключову роль у підтримці імунної системи та забезпеченні нормального функціонування організму. У цій статті ми розглянемо різні аспекти пептидів, що містяться в грудному молоці та їхній вплив на здоров’я дитини.

Докладніше

Лечение и профилактика пеленочного дерматита у младенцев

Пеленочный дерматит относится к тем заболеваниям, которые очень хорошо поддаются профилактике. Нужно следить за тем, чтобы кожа малыша была сухая и чистая. И, конечно, увлажнять средствами с обеззараживающим действием.

Докладніше

Детское пюре: особенности продукта и разновидности

В первые месяцы жизни для малыша следует организовать максимально правильное питание. От количества и качества получаемых витаминов, микроэлементов и других полезных компонентов зависит его рост и развитие. Идеальный вариант — использовать специальное детское пюре. Оно вводится в качестве прикорма приблизительно на 4-6 месяц после рождения ребенка.

Докладніше

Exit mobile version