Як врятувати інтимне життя у шлюбі?

Як врятувати інтимне життя у шлюбі?

Відчуваєте, як інтимне життя з постійним партнером поступово стає все більш млявим? У тривалих стосунках таке трапляється досить часто. Не потрібно панікувати чи вирішувати розійтися.

Докладніше

Как наладить отношения с супругом?

Отношения требуют усилий — общеизвестный факт. Но зачастую супружеская жизнь становится слишком рутинной. Пары становятся больше похожими на соседей по комнате, чем на любовников. Вечернее свидание, отдых в SPA-центре, экзотический отпуск, кемпинг на выходных — подобные варианты совместного времяпровождения способны сделать отношения интересными.

Докладніше

Как укрепить семейные отношения?

Время проходит быстро и когда-то крепкая связь, которая образовалась в первые годы ваших отношений, может стать тонкой, а семейный быт превратиться в унылую обыденность. Но все это возможно поправить, главное чтобы было желание. Многие семейные пары со временем перестают общаться. Сейчас речь идет не о простых бытовых вопросах, которые касаются вашей семьи и детей, а интересов, кому что нравится, какие новые предпочтения появились в жизни и многое другое.

Докладніше

Питання психологу: що таке патологічні ревнощі і чи можна їх позбутися?

Вам зустрічалися патологічно ревниві люди? Чи не переносять, коли їхні друзі спілкуються з кимось іншим, які читають особисті листування, виводять близьких розпитуваннями, де і з ким ті проводять час? А може, ви й самі буваєте часом надто підозрілими? Ми вирішили розібратися у питаннях ревнощів та заручитися допомогою експерта.

Докладніше

Стосунки на відстані: як зрозуміти, чи варто їх продовжувати

Чи здатні стосунки на відстані тривати довго або вони з самого початку приречені на провал? Як їх зберігати та підтримувати? І як зрозуміти, що з таких відносин пора виходити? Поради та чек-листи в нашому матеріалі.

Докладніше

Чому нерівні шлюби були, є і будуть?

Союз 43-річного президента Франції Еммануеля Макрона і 67-річної Бріджит, 83-річного режисера Андрона Кончаловського і 47-річної Юлії Висоцької, співачки Алли Пугачової та гумориста Максима Галкіна, молодшого за свою дружину на 27 років …

Докладніше

Мама і донька : виправляємо помилки

Стосунки мати-донька завжди складаються непросто. В ідеалі мати та донька повинні жити в гармонії, бути близькими та люблячими подругами, наставницею й ученицею (а коли донька виросла, наставницею може бути й вона в деяких питаннях), які обмінюються досвідом і жіночою мудрістю, в усьому підтримують одна одну. Думаю, всім хотілося б саме таких взаємин зі своєю мамою або донькою.

Докладніше

Exit mobile version