Стосунки на відстані: як зрозуміти, чи варто їх продовжувати

Стосунки на відстані: як зрозуміти, чи варто їх продовжувати

Чи здатні стосунки на відстані тривати довго або вони з самого початку приречені на провал? Як їх зберігати та підтримувати? І як зрозуміти, що з таких відносин пора виходити? Поради та чек-листи в нашому матеріалі.

Докладніше

Чому нерівні шлюби були, є і будуть?

Союз 43-річного президента Франції Еммануеля Макрона і 67-річної Бріджит, 83-річного режисера Андрона Кончаловського і 47-річної Юлії Висоцької, співачки Алли Пугачової та гумориста Максима Галкіна, молодшого за свою дружину на 27 років …

Докладніше

Мама і донька : виправляємо помилки

Стосунки мати-донька завжди складаються непросто. В ідеалі мати та донька повинні жити в гармонії, бути близькими та люблячими подругами, наставницею й ученицею (а коли донька виросла, наставницею може бути й вона в деяких питаннях), які обмінюються досвідом і жіночою мудрістю, в усьому підтримують одна одну. Думаю, всім хотілося б саме таких взаємин зі своєю мамою або донькою.

Докладніше

У чому небезпека знайомства через інтернет

Треба бути готовим до того що, 90% мешканців як закордонних, так і вітчизняних сайтів знайомств, вас не зацікавлять. Якщо ви серйозно налаштовані знайти свою другу половину через Інтернет, то готуйтеся до величезної роботи з розбирання пошти, пошуку, відбору кандидатів і тривалого листування.

Докладніше

Закоренілі холостяки

Якщо одні жінки закохуються в одружених, тобто, не вільних чоловіків, то інші навпаки — вибирають чоловіка «настільки вільного», що переконати його стати розсудливим і задуматися про серйозні стосунки — завдання не з легких.

Докладніше

Що сказати і як допомогти дитині, яка першого вересня заявляє: «Ненавиджу вашу школу, не хочу в неї йти!»

Кожен з нас може пригадати якого-небудь знайомого хлопчика, який йде в третій (другий, четвертий) клас звичайнісінької, навіть, мабуть, непоганої школи.

Докладніше

Мій особистий Отелло: що робити, якщо ви зіткнулися з ревнощами

Напевно, кожен з нас не з чуток знає, що таке ревнощі. Болісні сумніви у вірності коханої людини можуть принести багато болю і йому, і нам самим. І, звичайно, завжди неприємно, коли нас безпідставно звинувачують в невірності і доводиться доводити людині свою любов.

Докладніше

Exit mobile version