Как выбрать психолога: чек-лист.

Как выбрать психолога: чек-лист

У вас травма детства? Вы хотите разобраться в себе? А может, вы сами психолог и хотите подобрать супервизора? Специалистов так много, что порой боишься прогадать и потерять деньги.

Докладніше

Чим небезпечне емоційне вигорання і як його попередити, не чекаючи небезпечних симптомів

Будильник, сніданок на бігу, штовханина в метро або пробки по дорозі на роботу, стреси і дедлайни, незговірливий начальник, безглузді колеги, нездорові перекуси в спробі заїсти стрес, знову штовханина на зворотному шляху додому, вечеря, телевізор – і ось ви в знемозі падаєте на диван, щоб знову почути звук будильника.

Докладніше

Неврастенія: симптоми і ознаки, лікування у жінок, чоловіків та дітей

Астенічний невроз (неврастенія) – це психічний розлад, при якому людина стає надмірно дратівливим, які не здатні до тривалої розумової і фізичної роботи.

Докладніше

Обсесивно-компульсивний розлад

Поширеність обсесивно-компульсивного розладу в суспільстві можна вважати значною — досягає вона близько 2,5 % популяції. У разі, якщо цей розлад присутній в сім’ї, ризик його розвитку вище і досягає навіть 9-10%.

Докладніше

Стосунки на відстані: як зрозуміти, чи варто їх продовжувати

Чи здатні стосунки на відстані тривати довго або вони з самого початку приречені на провал? Як їх зберігати та підтримувати? І як зрозуміти, що з таких відносин пора виходити? Поради та чек-листи в нашому матеріалі.

Докладніше

Чому нерівні шлюби були, є і будуть?

Союз 43-річного президента Франції Еммануеля Макрона і 67-річної Бріджит, 83-річного режисера Андрона Кончаловського і 47-річної Юлії Висоцької, співачки Алли Пугачової та гумориста Максима Галкіна, молодшого за свою дружину на 27 років …

Докладніше

Exit mobile version