Какие мужские проблемы мешают отношениям

Какие мужские проблемы мешают отношениям

Порой кажется, что в отношениях пары царит гармония. Они любят друг друга, каждый считается с партнером, испытывает к нему доверие. Но вот в интимных отношениях порой возникают проблемы – мужчина не всегда готов к сексу. Почему так получается?

Докладніше

Психологія онлайн-знайомств: чому ми шукаємо кохання в інтернеті

На прикладі християнського сайту знайомств Eden.

Зі зростанням популярності інтернету наше життя різноманітнішим чином переплітається з віртуальним світом. Від спілкування з друзями до робочих обов’язків та розважальних забав – інтернет завоював наше повсякденне життя. Однією з головних сфер, яка відчутно змінилася завдяки цифровій революції, стали онлайн-знайомства. В цій статті ми розглянемо психологію онлайн-знайомств та звернемо увагу на те, чому так багато людей шукають свою долю в інтернеті, використовуючи на прикладі християнського сайту знайомств Eden.

Докладніше

Як врятувати інтимне життя у шлюбі?

Відчуваєте, як інтимне життя з постійним партнером поступово стає все більш млявим? У тривалих стосунках таке трапляється досить часто. Не потрібно панікувати чи вирішувати розійтися.

Докладніше

Депресія: як перемогти

Депресія – серйозна патологія, для якої характерні пригнічений стан, постійне почуття втоми та різкі перепади настрою протягом тривалого часу. При цьому людину нічого не радує, і вона зосереджується тільки на негативних емоціях. Ознаки депресії При депресивних станах можуть спостерігатися такі прояви: порушення сну; відчуття важкості у грудях; втрата апетиту; постійна сонливість та порушення сну; розлади …

Докладніше

Как наладить отношения с супругом?

Отношения требуют усилий — общеизвестный факт. Но зачастую супружеская жизнь становится слишком рутинной. Пары становятся больше похожими на соседей по комнате, чем на любовников. Вечернее свидание, отдых в SPA-центре, экзотический отпуск, кемпинг на выходных — подобные варианты совместного времяпровождения способны сделать отношения интересными.

Докладніше

Обсессивно-компульсивний розлад: його причини, та лікування

Обсессивно-компульсивний розлад (ОКР) — один з видів неврозів нав’язливих станів. Він відноситься до пограничних розладів особи. Якщо вчасно почати та розумно провести лікування, все можна виправити.

Докладніше

Exit mobile version