Все про діарею у немовляти: діагностика та лікування

Все про діарею у немовляти: діагностика та лікування

Діарея – досить часте явище у дитини в перші місяці його життя. Його травна система ще зовсім слабка, їй тільки належить пристосуватися до умов зовнішнього середовища.

Докладніше

Діабетична енцефалопатія

Діабетична енцефалопатія — це складне нейропатологічне ускладнення цукрового діабету, що характеризується поступовим погіршенням функціонування мозку через хронічну гіперглікемію та пов’язані з нею метаболічні розлади. Це захворювання включає в себе ряд неврологічних та психічних симптомів, які можуть значно вплинути на якість життя пацієнта. Діабетична енцефалопатія є однією з форм діабетичної нейропатії, але зосереджується саме на ураженні головного мозку.

Докладніше

Как распознать катаракту?

Катаракта — одна из самых грозных болезней глаз. Отсутствие лечения может привести к полной слепоте. К сожалению, многие люди начинают лечение, когда развитие болезни зашло уже слишком далеко и последствия стали необратимыми.

Докладніше

Ознаки захворювань щитоподібної залози

Щитоподібна залоза відіграє ключову роль у регулюванні метаболізму та багатьох інших функціях організму. Тож збої в роботі цього органу можуть бути дуже небезпечними. Захворювання щитовидки мають різноманітні симптоми, які часто ігнорують.

Докладніше

Варикоз: симптоми та лікування

Вени на ногах щодня зазнають величезного навантаження. Особливо у людей, які мають сидячу роботу, ведуть малорухливий спосіб життя, мають зайву вагу. Внаслідок цих та багатьох інших несприятливих факторів може розвиватися варикоз. Це захворювання, що характеризується деформацією вен. Вони розширюються та втрачають свою здатність ефективно переносити кров.

Докладніше

Які бувають анемії?

Одним з найбільш розповсюджених захворювань крові є анемія, яка характеризується нестачею еритроцитів або гемоглобіну. Така патологія призводить до гіпоксії та залізодефіцитних станів, що можуть розвинутись як у дітей від народження, так і у дорослих.

Докладніше

Гайморит: всебічний погляд на лікування

Гайморит – це запальне захворювання, що вражає параназальні пазухи, зокрема гайморові. Це захворювання може виникати як у дорослих, так і у дітей, створюючи значний дискомфорт і погіршуючи якість життя. Симптоми гаймориту варіюються від легкого носового закладення до серйозного головного болю та лихоманки. Ефективне лікування гаймориту залежить від правильної діагностики та своєчасного початку лікування. Серед різноманітних методів лікування, особливе місце займають антибіотики, які вибираються в залежності від типу інфекції та її тяжкості.

Докладніше

Особливості харчування при неспецифічному виразковому коліті

Виразковий коліт – це хронічне запальне захворювання кишечника, яке викликає запалення та виразки в товстій кишці. В даний час точної причини цього захворювання встановити не вдалося. Немає єдиного плану дієти для людей з виразковим колітом, але при уникненні одних продуктів та додаванні в свій раціон інших можна суттєво зменшити дискомфорт.

Докладніше

Exit mobile version