Які бувають анемії?

Які бувають анемії?

Одним з найбільш розповсюджених захворювань крові є анемія, яка характеризується нестачею еритроцитів або гемоглобіну. Така патологія призводить до гіпоксії та залізодефіцитних станів, що можуть розвинутись як у дітей від народження, так і у дорослих.

Докладніше

Гайморит: всебічний погляд на лікування

Гайморит – це запальне захворювання, що вражає параназальні пазухи, зокрема гайморові. Це захворювання може виникати як у дорослих, так і у дітей, створюючи значний дискомфорт і погіршуючи якість життя. Симптоми гаймориту варіюються від легкого носового закладення до серйозного головного болю та лихоманки. Ефективне лікування гаймориту залежить від правильної діагностики та своєчасного початку лікування. Серед різноманітних методів лікування, особливе місце займають антибіотики, які вибираються в залежності від типу інфекції та її тяжкості.

Докладніше

Особливості харчування при неспецифічному виразковому коліті

Виразковий коліт – це хронічне запальне захворювання кишечника, яке викликає запалення та виразки в товстій кишці. В даний час точної причини цього захворювання встановити не вдалося. Немає єдиного плану дієти для людей з виразковим колітом, але при уникненні одних продуктів та додаванні в свій раціон інших можна суттєво зменшити дискомфорт.

Докладніше

Лямбліоз

Лямбліоз — це протозойна інфекція, спричинена дрібними паразитичними одноклітинними організмами – лямбліями (Giardia lamblia або Giardia intestinalis). Цей збудник вражає тонкий кишечник людини та деяких тварин, що може викликати ряд гастроентерологічних симптомів.

Докладніше

Сибірська виразка

Сибірська виразка (антракс) – це гостра інфекційна хвороба, що вражає як тварин, так і людину. Збудник хвороби – Bacillus anthracis – стійка до зовнішніх впливів форма бактерій, здатних формувати спори. Хвороба має низку шляхів передачі, серед яких контакт зі шкірою, вживання зараженої їжі, інгаляція спор та ін.’ За своїм патогенезом сибірська виразка може бути класифікована як шкірна, легенева та кишкова форми.

Докладніше

Аденовірусна інфекція

Аденовірусна інфекція — це захворювання, що спричиняється різними типами аденовірусів, які є одними з найпоширеніших причин респіраторних інфекцій у людей. Особливо часто аденовіруси вражають маленьких дітей, але можуть спричиняти захворювання у людей будь-якого віку.

Докладніше

Респіраторна підтримка: поняття, суть та застосування

Вираз “дихати на повні груди” в нашому лексиконі з’явилося невипадково. Так кажуть у випадках, коли людині надано повну свободу і вона щаслива. Дихання – важливий для нашого організму процес, який має проходити без проблем та ексцесів. Однак бувають випадки, коли це неможливо.

Докладніше

Exit mobile version