Сколько необходимо носить брекет-систему и что будет после ее снятия?

Брекет-система это конструкция, которая позволяет корректировать аномалии зубного ряда (искривленные, скученно расположенные зубы, разную высоту стояния зубов) и неправильный прикус.

ДокладнішеСколько необходимо носить брекет-систему и что будет после ее снятия?

Корпоративне обслуговування у стоматології: вигідні тарифи та перевірена якість

Корпоративний менеджмент перебуває на етапі активного розвитку. Створюються більш комфортні умови для праці, практикується тимбілдинг, вдосконалюється політика компанії — ці тонкощі ведення бізнесу набувають нового значення в суспільстві.

ДокладнішеКорпоративне обслуговування у стоматології: вигідні тарифи та перевірена якість

Зачем делать КТ зубов: что показывает и когда делать?

Несмотря на стереотип о том, что компьютерная томография является всего лишь напрасной тратой денег, есть много причин для ее необходимости при большинстве видов лечения зубов у взрослых.

ДокладнішеЗачем делать КТ зубов: что показывает и когда делать?

Діастема

Діастема – це досить поширене явище, яке зустрічається у 15-20% людей. Більшість власників щілини між зубами вважають, що це значний дефект і починають істотно комплексувати з цього приводу, намагаються не посміхатися, обмежують себе при спілкуванні з іншими людьми, що в підсумку позначається на особистому житті і впливає на професійну діяльність. Лише поодинокі перетворюють наявність діастеми …

ДокладнішеДіастема

Как выбрать хорошую стоматологию для профилактических осмотров и лечения зубов

Предотвратить заболевания ротовой полости намного легче и дешевле, чем впоследствии заниматься их лечением. Для этого необходимо периодически посещать стоматолога для прохождения профилактических осмотров. Если во время такого визита будет выявлена проблема, нужно незамедлительно приступать к ее устранению. При этом важно получить качественные медицинские услуги. Как найти клинику, где их предоставят в полном объеме?

ДокладнішеКак выбрать хорошую стоматологию для профилактических осмотров и лечения зубов

Как правильно ухаживать за зубами и деснами ребенка?

Благодаря ей удается существенно сэкономить финансы и уберечь эмоциональный фон крохи от далеко не самых приятных процедур в стоматологическом кабинете.

ДокладнішеКак правильно ухаживать за зубами и деснами ребенка?

Альвеоліт

Альвеоліт – захворювання порожнини рота, розвивається при інфікуванні лунки зуба при його екстракції (видаленні). Захворювання супроводжується синдромом інтоксикації, слабкістю і загальним нездужанням, підвищенням температури. Серед місцевих проявів – біль в інфікованій зубній лунці, набряклість, гіперемія, запах з рота, гнійні виділення.

ДокладнішеАльвеоліт

Exit mobile version