13 фактів про зубну щітку, від яких залежить здоров’я порожнини рота

Зубній щітці в різних варіаціях більше 5000 років. Стародавні цивілізації знали її в вигляді «жувальної палички», потім з’явилися конструкції з кісток і щетинок тварин, і, нарешті, той варіант, яким сьогодні користуємося ми.

Докладніше13 фактів про зубну щітку, від яких залежить здоров’я порожнини рота

Сколько необходимо носить брекет-систему и что будет после ее снятия?

Брекет-система это конструкция, которая позволяет корректировать аномалии зубного ряда (искривленные, скученно расположенные зубы, разную высоту стояния зубов) и неправильный прикус.

ДокладнішеСколько необходимо носить брекет-систему и что будет после ее снятия?

Корпоративне обслуговування у стоматології: вигідні тарифи та перевірена якість

Корпоративний менеджмент перебуває на етапі активного розвитку. Створюються більш комфортні умови для праці, практикується тимбілдинг, вдосконалюється політика компанії — ці тонкощі ведення бізнесу набувають нового значення в суспільстві.

ДокладнішеКорпоративне обслуговування у стоматології: вигідні тарифи та перевірена якість

Зачем делать КТ зубов: что показывает и когда делать?

Несмотря на стереотип о том, что компьютерная томография является всего лишь напрасной тратой денег, есть много причин для ее необходимости при большинстве видов лечения зубов у взрослых.

ДокладнішеЗачем делать КТ зубов: что показывает и когда делать?

Діастема

Діастема – це досить поширене явище, яке зустрічається у 15-20% людей. Більшість власників щілини між зубами вважають, що це значний дефект і починають істотно комплексувати з цього приводу, намагаються не посміхатися, обмежують себе при спілкуванні з іншими людьми, що в підсумку позначається на особистому житті і впливає на професійну діяльність. Лише поодинокі перетворюють наявність діастеми …

ДокладнішеДіастема

Exit mobile version