Аденовірусна інфекція

Аденовірусна інфекція

Аденовірусна інфекція — це захворювання, що спричиняється різними типами аденовірусів, які є одними з найпоширеніших причин респіраторних інфекцій у людей. Особливо часто аденовіруси вражають маленьких дітей, але можуть спричиняти захворювання у людей будь-якого віку.

Докладніше

Вітрянка (вітряна віспа): симптоми у дітей та дорослих, лікування, профілактика

Вітряна віспа (вітрянка) – гостре інфекційне захворювання, викликане різновидом вірусу герпесу, що протікає з появою на тілі характерної висипки, що складається з різних елементів (плями, вузлики, бульбашки та скоринки).

Докладніше

Захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ)

Захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), або інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ)– це інфекції, які, як правило, але не виключно, передаються від людини до людини за допомогою статевих стосунків.

Докладніше

Гайморит: лікування, симптоми у дорослих та дітей, причини та види, народна медицина

Гайморит (один із різновидів синуситу, іноді називають максилліт) – це запальний процес у гайморових (верхньощелепних) пазухах носа.

Докладніше

Симптоми на ранніх стадіях та лікування туберкульозу легень у дорослих

Туберкульоз легень – це інфекційна хвороба легень, яка передається повітряно-краплинним шляхом та характеризується запальним процесом.

Докладніше

Скарлатина: інформація для батьків, симптоми, діагностика, лікування, прогноз

Скарлатина – це гостре інфекційне захворювання, спричинене гемолітичним стрептококом. Характерна лихоманка, дрібно точковий висип (екзантема) з подальшим відлущуванням шкіри, інтоксикація, лімфаденіт (збільшення лімфовузлів), тонзиліт (запалення піднебінних мигдаликів). Мова набуває малинового кольору. Вражає переважно дітей, але іноді трапляється і у дорослих. У перехворілих формується стійкий довічний імунітет. Рідко відбувається повторне зараження. Патогенез Стрептокок проникає через слизові …

Докладніше

Золотуха у дорослих і дітей: що це за хвороба, симптоми і лікування захворювання

Коли в житті відбувається низка неприємностей, люди вимовляють прислів’я: “Не пронос, так золотуха”. У даній статті розкриваються “підводні” камені цієї хвороби. Ви дізнаєтеся, що зробити, щоб уберегти свого малюка і себе від цієї недуги, що це за хвороба, причини її появи.

Докладніше

Сказ: як захистити себе від смертельно небезпечної хвороби

28 вересня відзначається Всесвітній день боротьби зі сказом. Ми скористалися цим приводом для того, щоб розібратися в проблемі.

Докладніше

Exit mobile version