Медичні закупівлі у підтримці охорони здоров'я

Медичні закупівлі у підтримці охорони здоров’я

Медичні закупівлі в Україні значно трансформувалися з впровадженням системи Prozorro. Ця система відкрила двері для прозорості та ефективності в процесах закупівлі медичного обладнання, лікарських засобів та інших товарів та послуг у сфері охорони здоров’я.

Докладніше

Розторопша для печінки: натуральний захист та відновлення

Розторопша – це лікарська рослина, яка здавна використовується для лікування захворювань печінки. Вона містить силімарин, потужний антиоксидант, який допомагає відновлювати пошкоджені клітини печінки та захищати їх від шкідливого впливу токсинів.

Докладніше

Як знизити ризик раку грудей?

Лікування новотворів молочної залози стає все більш ефективним. Але це зовсім не означає, що потрібно втрачати пильність та нехтувати турботою про власне здоров’я. Хоча на 100% ефективної профілактики не існує, певні дії дозволяють мінімізувати ризик розвитку захворювання.

Докладніше

Как распознать кариес на ранних этапах?

Обычно симптомы кариеса незаметны до тех пор, пока проблема не становится достаточно серьёзной. Однако есть способы предотвратить такое развитие событий и выявить патологический процесс на ранних стадиях развития.

Докладніше

Лікування алергії методом хронотерапії – способи, які дійсно дають сталий ефект

В XXI столітті однією з найрозповсюдженіших реакцій організму можна вважати алергію. Почервоніння очей, сльозоточивість, закладеність носа, свербіж – все це стає постійним супутником людини, яка страждає від алергії. Сучасна медицина може запропонувати пацієнтам виключно лікування симптомів та тимчасове полегшення проблеми. Річ у тому, що алергія – це не та хвороба, яку можна вилікувати завдяки використанню відповідних медикаментозних препаратів. Прийом антигістамінних засобів лише знімає клінічну симптоматику та дозволяє людині краще себе почувати у період загострення алергічної реакції. Причому, через відповідний час, коли алерген знову повернеться або людина зустрінеться з ним, клінічні прояви будуть повторюватися.

Докладніше

Чому варто запланувати відпустку в Трускавці?

Відпочинок у передгір’ї Карпат – чудова можливість відновити зв’язок із природою, перезавантажитися після напруженої праці та отримати солідну порцію яскравих вражень.

Докладніше

Електроенцефалографія у дорослих пацієнтів

Електроенцефалографія (ЕЕГ) – це метод дослідження головного мозку, який дозволяє зареєструвати електричну активність мозку. ЕЕГ проводиться за допомогою електродів, які приклеюються до поверхні голови пацієнта. Електроди реєструють електричні сигнали, які генеруються клітинами головного мозку. Ці сигнали потім записуються за допомогою комп’ютера.

Докладніше

Выбор свадебного платья в Киеве

Свадебное платье – это не просто элемент свадебной церемонии, это воплощение мечты каждой невесты, символ начала новой жизни и важный атрибут в создании неповторимого образа. Салон Anabel в Киеве представляет богатый выбор свадебных платьев, которые сочетают в себе изысканность, качество и современные тенденции моды.

Докладніше

Історія та Різноманіття Галстуків: Символ Стилю та Елегантності

Історія Галстука

Галстук має давню та цікаву історію, що сягає часів Римської імперії, де він слугував як відзнака військового звання.

Докладніше

Exit mobile version