Натуральними або штучними? Якими мочалками краще митися і скільки їх повинно бути в однієї людини

Здавалося б, що такого особливого в копійчаній мочалці, щоб приділяти їй стільки уваги? Але при всій своїй простоті вона може стати або кращим другом для вашого тіла, або джерелом серйозних проблем.

Докладніше

Чим класичний скраб відрізняється від скрабу-пілінгу. Важливість користування скрабом після 25 років

Шкіру скрабом скрабувати, скрабуватии, та не вискрабувати … Ця кумедна косметологічна скоромовка цілком може стати реальністю, якщо неправильно підібрати засіб для очищення або не дотримуватися техніку його використання.

Докладніше

Дізналися, чому після міцелярної води все одно потрібно вмиватися і як ще використовувати модний засіб

Цей «інноваційний засіб» насправді з’явився аж сто років тому! І за цей час пройшов непростий шлях від аптеки до вашої косметички.

Докладніше

12 фактів про целюліт, які змінять ваше життя

Більшості представників сильної статі наплювати, чи є ямочки й горбки на стегнах коханої жінки. Решті ж варто нагадати, що чоловіки теж страждають від целюліту. Причому відсоток «хворіють» вельми відчутний!

Докладніше

День і ніч: як підібрати ідеальний крем

У відомому романі Булгакова «Майстер і Маргарита» Азазелло подарував дівчині всього один крем, але – чарівний! Сучасним представницям прекрасної статі доводиться використовувати не менше двох. І ось чому!

Докладніше

3 вида филлеров для контурной пластики на сайте «Tree-Med»

Наверняка каждая женщина хочет оставаться как можно дольше красивой и привлекательной, радуясь своему прекрасному внешнему виду и многому другому. И в этом случае сегодня существует огромное количество разнообразных возможностей, которые позволяют поддерживать такую красоту.

Докладніше

Exit mobile version