Респіраторна підтримка: поняття, суть та застосування

Респіраторна підтримка: поняття, суть та застосування

Вираз “дихати на повні груди” в нашому лексиконі з’явилося невипадково. Так кажуть у випадках, коли людині надано повну свободу і вона щаслива. Дихання – важливий для нашого організму процес, який має проходити без проблем та ексцесів. Однак бувають випадки, коли це неможливо.

Докладніше

Дрібноклітинний рак легень

Дрібноклітинний рак легень (ДРЛ) – це злоякісна пухлина, яка швидко поширюється і часто дає метастази в лімфатичні вузли та інші органи тіла. На момент постановки діагнозу рак зазвичай поширюється за межі легені і вважається системним захворюванням. На ДРЛ припадає менш ніж 15% усіх випадків захворювання на рак легенів.

Докладніше

Симптоми на ранніх стадіях та лікування туберкульозу легень у дорослих

Туберкульоз легень – це інфекційна хвороба легень, яка передається повітряно-краплинним шляхом та характеризується запальним процесом.

Докладніше

Силікоз

Силікоз – це професійне захворювання легенів, викликане вдиханням пилу кристалічного кремнезему. Він характеризується запаленням і рубцюванням у вигляді вузлуватих уражень у верхніх частках легень.

Докладніше

Бронхоектатична хвороба

До групи нагноювальних процесів в легенях близько прилягають бронхоектази – розширення бронхів, що виникають в результаті поєднаного ураження бронхів і легеневої тканини. В одних випадках це захворювання є основним, провідним, що викликають зміни в усьому організмі, тому його слід називати бронхоектатичною хворобою.

Докладніше

Хвороба легіонерів. Бактерія Legionella – причина легіонельозу

Хвороба легіонерів – це важка форма пневмонії, викликана впливом бактерій Legionella. Друга назва хвороби легіонерів – легіонельоз. Захворювання є дуже серйозним, іноді смертельним. Близько 10% випадків хвороби легіонерів можуть бути смертельними для пацієнтів.

Докладніше

Exit mobile version