Коли терміново потрібна консультація отоларинголога?

Коли терміново потрібна консультація отоларинголога?

ЛОР – фахівець, який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань носа, вух та горла у дорослих та дітей. Отоларингологія – важлива галузь, до фахівців цієї сфери звертаються як при серйозних патологічних процесах, так і для позбавлення від неприємних симптомів застуди, грипу, ангіни і т.д.

Докладніше

Профилактика инсульта: ключевые меры

Инсульт является одним из наиболее опасных заболеваний, которое может привести к тяжелым нарушениям здоровья и даже к смерти. Однако, многие случаи инсульта могут быть предотвращены, если принять необходимые меры профилактики. В этом тексте мы рассмотрим ключевые меры, которые помогут снизить риск развития инсульта.

Докладніше

Що таке серцево-судинні захворювання? Список захворювань, статистика та рекомендації

Серцево-судинні захворювання (ССЗ) – це група органічних та функціональних патологій кровоносної системи (серця, артерій, вен).

Докладніше

Запалення

Захисно-пристосувальна реакція організму на дію патогенного подразника, що проявляється розвитком змін кровообігу та підвищенням проникності судин у місці пошкодження тканини або органу в поєднанні з дистрофією тканин і проліферацією клітин.

Докладніше

Високий пульс і низький тиск: причини, що приймати

Знижений тиск та високий пульс взаємопов’язані. Гіпотензія не дозволяє клітинам організму насичуватися киснем та правильно функціонувати.

Докладніше

Серцевий кашель: симптоми, лікування, причини, діагностика

Серцевий кашель – це кашель при серцевій недостатності, який з’являється при ураженні лівого шлуночка та застоях у системі кровообігу.

Докладніше

Захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ)

Захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), або інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ)– це інфекції, які, як правило, але не виключно, передаються від людини до людини за допомогою статевих стосунків.

Докладніше

Сказ: як захистити себе від смертельно небезпечної хвороби

28 вересня відзначається Всесвітній день боротьби зі сказом. Ми скористалися цим приводом для того, щоб розібратися в проблемі.

Докладніше

Дисплазія: симптоми, види та ступеня, лікування

Організм людини складається з клітин, які формують органи та системи. Іноді виникає патологія, при якій порушується нормальне формування клітин.

Докладніше

Exit mobile version