Спіруліна. Чудо-продукт або маркетинговий міф?

Спіруліна. Чудо-продукт або маркетинговий міф?

Сьогодні на піку моди вживання БАДів та Суперфуд. Ми можемо купити всілякі добавки для здоров’я в будь-якій аптеці або в продуктовому магазині. Але чи потрібні вони нам і яку користь для здоров’я несуть? Давайте розберемося!

ДокладнішеСпіруліна. Чудо-продукт або маркетинговий міф?

Чай матчу

Чай матчу

Матчу або маття – особливий вид зеленого чаю. Цей порошковий продукт часто використовується в японській чайній церемонії. Його застосовують для приготування напоїв, в косметології, кулінарії. Чай матчу цінується за незвичайний, злегка солодкуватий смак, ніжну пінку і приємний аромат.

ДокладнішеЧай матчу

Фізаліс - користь та шкода

Фізаліс – користь та шкода

Фізаліс – це багаторічна трав’яниста рослина з сімейства Пасльонових. Через специфічну форми чашечки, воно і набуло своє найменування, яке з грецької мови перекладається як «бульбашка».

ДокладнішеФізаліс – користь та шкода

Безглютенова дієта

Безглютенова дієта. Для дітей та дорослих

Безглютеновая дієта застосовується при целіакії й аутизмі. Вона включає в себе відмову від усіх продуктів, що містять глютенові компоненти.

ДокладнішеБезглютенова дієта. Для дітей та дорослих

Вінегрет: рецепт класичний і не тільки, з горошком і без

Вінегрет: рецепт класичний і не тільки, з горошком і без

Хтось скаже: «Ну що нового я можу дізнатися з цієї статті? Адже рецепт вінегрету в Україні знайомий кожному ». Однак, це популярне пісне і вегетаріанське блюдо отримало сьогодні масу різних інтерпретацій. Він може бути дуже різним – вінегрет, рецепт класичний з горошком і солоними огірками не єдиний.

ДокладнішеВінегрет: рецепт класичний і не тільки, з горошком і без

Особливості кисломолочної дієти для схуднення

Особливості кисломолочної дієти для схуднення

Кисломолочна продукція – це ціла група продуктів, які отримують в результаті сквашування молока під впливом спеціальних бактерій (молочнокислих або оцтовокислих).

ДокладнішеОсобливості кисломолочної дієти для схуднення

Три продукта, от которых стоит отказаться

Три продукта, от которых стоит отказаться

Тенденции продолжительности жизни в США и Великобритании в последнее время идут к спаду. Причина совершенно не связана с какими-либо глобальными катаклизмами.

ДокладнішеТри продукта, от которых стоит отказаться

9 ознак, що ви вживаєте недостатньо білка

9 ознак, що ви вживаєте недостатньо білка

Якщо ви більшу частину часу проводите в тренажерному залі, зайняті фізичною працею або дотримуєтеся вегетаріанства, протеїнів у вашому раціоні може бути недостатньо для хорошого здоров’я і відмінного самопочуття.

Докладніше9 ознак, що ви вживаєте недостатньо білка

Дієта DASH: №1 в світі для здоров'я і схуднення

Дієта DASH: №1 в світі для здоров’я і схуднення

Експерти National Institutes of Health склали список кращих дієт світу-2021. До нього увійшли 39 різних варіантів. Друге місце в рейтингу зайняла дієта DASH, поступившись пальмою першості лише Середземноморській Що вона собою являє, і які переваги здоров’ю може дати?

ДокладнішеДієта DASH: №1 в світі для здоров’я і схуднення