Іван-чай: користь і шкода, поради

Іван-чай: користь і шкода, поради

Україна чи не єдина країна у світі, де продовжують готувати чай зі зніту. Сьогодні дивовижний «український напій» продають на eBay та Amazon, а офіційна медицина відкриває все більше корисних властивостей цієї рослини.

Докладніше

Лекарственные растения: особенности аниса

Лекарственные растения: особенности аниса

Современная медицина по сей день тесно использует лекарственные растения, которые по праву считаются самым безопасным и мягким способом лечения практически всех заболеваний.

Докладніше

Конюшина червона: лікувальні властивості і протипоказання

Лікувальні властивості і протипоказання червоної конюшини

Конюшина відноситься до сімейства бобових. Цвіте багаторічна рослина протягом усього літа, часто використовується в якості їжі або ліків для домашньої худоби. За поживністю вона нічим не поступається люцерні. Стебла у червоної конюшини прямі, витягнуті. Листя злегка довгасті, трипластинчасті, насиченого зеленого кольору зі світлою облямівкою в середині.

Докладніше

Топ компаній виробників ззр

Топ компаній виробників ззр

За результатами минулого 2019 року беззаперечним лідером рейтингу кращих виробників ЗЗР стала відома компанія Bayer Monsanto, річні продажі продукції якої перевищили 26 млрд дол. США. Наступні почесні рядки рейтингу зайняли компанії Syngenta Chemchina (16 млрд), Dow DuPont (понад 15 млрд), BASF (15 млрд) та UPL (5 млрд), але доходи кожної з них набагато нижчі за показники лідера майже на 10 млрд.

Докладніше

Троянди

Топ-5 сортів троянд, які не залишать вас байдужими

Троянду дуже часто називають королевою квітів. Це не дивує, адже протягом багатьох століть букети троянд супроводжують майже кожне свято. Ці квіти зачаровують неймовірним поєднанням краси та приємного аромату. Деякі вчені навіть наполягають на тому, що ароматерапія з пелюстків троянд позитивно впливає на нервову систему людини та забезпечує гарний настрій. А зовнішній вигляд бутонів привертає увагу …

Докладніше

Масло евкаліпта

Ефірне масло евкаліпта

Евкаліптове масло добувають з вічнозелених рослин евкаліптів. Ростуть вони в Тасманії, Австралії, Новій Зеландії, а пізніше в Португалії, Індії, Іспанії, Криму, Ізраїлі, Греції.

Докладніше

Цикорій

Цикорій

Цикорій – дворічна, іноді багаторічна трава сімейства Складноцвітні або Айстрові. Батьківщина рослини – Середземномор’є. Цикорій поширений на території з помірним кліматом, не любить підвищену вологість. Зустрічається в Новій Зеландії, Америці, Північній Африці, Євразії, Австралії. У дикому вигляді росте на лісових галявинах, уздовж польових доріг, на лугах, пустирях.

Докладніше

Липа. Липовий цвіт. Користь і шкода

Липа. Липовий цвіт. Користь і шкода

Липа (лат. Tilia) – це рід деревних рослин. Застосовується в усьому світі не тільки в народній, але і традиційній медицині. Найчастіше рослину (квіти) заварюють у вигляді чаю і використовують в якості заспокійливого, протисудомного та знеболюючого. Корисні властивості для здоров’я є не просто панацеєю, а підтверджені численними дослідженнями.

Докладніше