Важливість вітаміну С для вагітних

Важливість вітаміну С для вагітних

Вітамін С є одним з найважливіших для людини. Його присутність в достатній кількості потрібна для підтримки імунної системи, він є антиоксидантом. Також він необхідний для вироблення колагену, що є будівельним матеріалом для сполучної тканини.

Докладніше

Спортивне харчування: Протеїн

Спортивне харчування: Протеїн

Спортивне харчування є важливою складовою для досягнення максимальних результатів у спорті. Протеїн (білок) є одним з найбільш важливих компонентів для будь-якого спортсмена, оскільки він грає ключову роль у розбудові м’язової маси та відновленні після тренувань. У цій статті ми розглянемо основні аспекти спортивного харчування та вплив протеїну на різні аспекти спортивної діяльності.

Докладніше

Що таке вітаміни

Відчутна користь від вітамінів

На дефіцит корисних речовин в організмі людини впливає безліч факторів з різних аспектів життя: важка робота, що вимагає постійних фізичних навантажень, неправильне харчування та вживання неякісних продуктів, а також шкідливі звички, нервова напруга і багато інших.

Докладніше

Вітамін D

Вітамін D

З точки зору харчування, важливі дві форми вітаміну D. Вітамін D2 (ергокальциферол). Ця форма синтезується з рослин і продуктів-попередників дріжджів. Ця форма зазвичай використовується в добавках, що містять високі дози. Вітамін D3 (холекальциферол). Це найбільш активна форма вітаміну D. Вона утворюється в шкірі, коли шкіра піддається впливу прямого сонячного світла. Найбільш поширене джерело серед харчових …

Докладніше

Як боротися з весняним авітамінозом

Як боротися з весняним авітамінозом: 7 важливих вітамінів

Весна і авітаміноз – це практично синоніми . Після зимових холодів, простудних захворювань і нестачі сонця, людський організм особливо гостро відчуває дефіцит корисних речовин. І для того щоб дочекатися літа без втрат, необхідно цю нестачу заповнити.

Докладніше

Вітаміни групи B

Передозування вітамінів групи В, причини, симптоми, допомога

Організм людини виробляє не всі необхідні для життєдіяльності речовини. Їх недолік компенсується за рахунок продуктів харчування, лікарських засобів.

Докладніше