8 способів набрати вагу та не зіпсувати здоров'я

8 способів набрати вагу та не зіпсувати здоров’я

Суспільство заохочує боротьбу із зайвою вагою, але часом забуває про не менш важливої проблеми – його дефіциті. Він теж може загрожувати серйозними хворобами. Але при правильному підході довести вагу до норми нескладно.

Докладніше

Біль у стопі: звідки він береться і як його уникнути

Біль у стопі: звідки він береться і як його уникнути

Після літніх туристичних вилазок восени можуть загостритися біль у стопах. Зазвичай їм приділяється мало уваги, і більшість людей не знають, про які проблеми можуть сигналізувати.

Докладніше

Як можна підвищити тестостерон чоловікові

Як можна підвищити тестостерон чоловікові

Гормональне тло – принципово важливий момент для побудови сильного та витривалого тіла. Робота ендокринної системи впливає на самопочуття, інтенсивність тренувань, швидкість відновлення після навантажень. Підвищення рівня тестостерону покращить спортивні результати та дозволить тренуватися інтенсивніше. Сьогодні ми розберемося, які фактори впливають на рівень тестостерону в організмі та яких рекомендацій варто дотримуватись. Від чого залежить рівень тестостерону …

Докладніше

Це не перед рак: шість міфів в діагностиці захворювань молочних залоз

Це не перед рак: шість міфів в діагностиці захворювань молочних залоз

Протягом життя багато жінок стикаються із захворюваннями молочної залози. Хороша новина в тому, що більшість з них ніяк не пов’язане з раком і доводиться на доброякісні новоутворення.

Докладніше

Дизартрія

Дизартрія

Дизартрія відноситься до категорії нейрогенних мовних розладів, що відрізняються аномалією сили, швидкості, доступності, стійкості, тонусу або точності рухів, необхідних для дихання, фонетичних, резонаторних, артікуляторних або прозодичних особливостей мовного творчості.

Докладніше

Серотоніновій синдром

Серотоніновий синдром

Серотоніновий синдром (серотониновая інтоксикація) відноситься до лікарсько-індуцированого синдрому, який характеризується психічними, вегетативними і нервово-м’язовими змінами. Загальна інформація Серотоніновий синдром є рідкісним токсичним станом, викликаним в основному надлишком серотоніну в центральній нервовій системі. Це призводить до різних психічних, вегетативних і нервово-м’язових змін, які можуть варіювати за ступенем тяжкості від легкої до загрозливого життя. Більшість випадків самообмежили. …

Докладніше