Редакційна політика HealthApple

Місія HealthApple – надати читачам найбільш об’єктивну, достовірну та точну інформацію для підвищення якості життя та зміцнення здоров’я. Наша мета – зробити так, щоб HealthApple був вашим постійним помічником у збереженні та зміцненні здоров’я.

Ми надаємо максимально повну інформацію щодо широкого спектра даних у галузі здоров’я та здорового способу життя, щоб наші читачі могли отримати відомості з різних питань, що їх цікавлять. Однак унікальна інформація, що надається нами, ніяк не замінює професійну медичну консультацію, діагностику або лікування. Настійно рекомендуємо – завжди звертайтеся за порадою до свого лікаря або іншого кваліфікованого медичного працівника з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас щодо стану здоров’я. Ніколи не нехтуйте професійними медичними порадами та не відкладайте консультацію з лікарем через те, що на вашу думку знайшли відповідь у публікаціях на сайті.

Матеріали сайту призначені тільки та виключно для використання з метою формування культури здорового способу життя, підтримки оптимального самопочуття, збереження та підтримання хорошої фізичної форми, а не для діагностики та/або лікування захворювань, визначення стану здоров’я, усунення або пом’якшення будь-яких симптомів, запобігання або лікування захворювань, не являється якою б там не було медичною консультацією/лікарською рекомендацією тощо.

Будь-які медичні консультації, лікарські рекомендації та поради, у тому числі пов’язані зі зміною способу життя та режиму, ви можете отримати у відповідних медичних закладах та/або у відповідних медичних фахівців, які мають право на провадження медичної діяльності відповідно до чинного законодавства.

Для HealthApple репутація над усе

Незалежність думки. У своїх матеріалах HealthApple спирається на основні принципи справедливості, точності, об’єктивності та відповідальності. HealthApple здійснює одноосібний контроль за своїм редакційним змістом.

Журналістська відповідальність. HealthApple дотримується традиційних правил освітлення новин в Інтернеті, а також рецензування та підтвердження інформації з інших джерел.

HealthApple цінує довіру читача

HealthApple є українським порталом з відкритим доступом до нього для будь-якого бажаючого: від пересічного користувача до медичного працівника з науковим ступенем. Редакційний контент, створений HealthApple, не піддається впливу рекламодавців та інших джерел.

HealthApple публікує статті «на правах реклами», проте працівники редакції незалежні від співробітників, які займаються створенням рекламного контенту наших рекламодавців.

HealthApple цінує довіру читача

Усі статті та новини, які ми публікуємо, містять оперативну інформацію з надійних наукових джерел, включаючи найважливіші рецензовані медичні журнали та ВООЗ.

Усі статті перед публікацією обов’язково перевіряється.

Готовий до публікації матеріал перевіряється щодо точності медичної термінології та належної грамотності викладу.

І ще раз повторимо: якщо ви почуваєтеся погано, негайно звертайтеся за отриманням кваліфікованої допомоги.

Для отримання швидкої невідкладної кваліфікованої медичної допомоги – негайно зателефонуйте всім операторам 103 або 112 (112 – аналог 911 в США).