Кінезіотейпування - що це таке і в чому суть методу?

Кінезіотейпування – що це таке і в чому суть методу?

Кінезіотейпінг (кінезіотейпування) – відносно нове явище у світі спортивної медицини, що набуло надзвичайної популярності серед любителів кросфіту та відвідувачів тренажерних залів.

Докладніше

Для чего нужны занятия йогой

Для чего нужны занятия йогой

Выполнение асан – это отличное сочетание физических нагрузок, дыхательных практик и психологических упражнений, которое позволяет развивать и поддерживать гармоничное состояние души, тела и разума. Высокий спрос на эти занятия сохраняется уже не первый год.

Докладніше

Як скакалка допоможе схуднути, а заодно прокачати м'язи та серце

Як скакалка допоможе схуднути, а заодно прокачати м’язи та серце

Коли ми в дитинстві годинами стрибали через скакалку у дворах, то знати не знали, що таким чином спалюємо неймовірну кількість калорій. Але ж яскравий мотузочок, що виглядає так легковажно, цілком може стати серйозним снарядом для схуднення і зміцнення м’язів. Ділимося подробицями. Механізм втрати ваги: як спалити калорії Всім відомо, що перше правило схуднення – це …

Докладніше

Протеїнові батончики: користь і шкода

Протеїнові батончики: користь і шкода

Відомо, що мало якому важкоатлету після виснажливого тренування хочеться стояти біля кухонної плити та готувати собі спеціальне харчування для спортсменів, що дозволяє нарощувати м’язову масу.

Докладніше

Свит Спорту - Разнообразие беговых кроссовок всех размеров

Свит Спорту – Разнообразие беговых кроссовок всех размеров

Вести активный образ жизни сегодня может позволить себе практически каждый человек, ведь современные производители создают по-настоящему качественные приспособления, одежду, обувь.

Докладніше