Депресія: як перемогти

Депресія: як перемогти

Депресія – серйозна патологія, для якої характерні пригнічений стан, постійне почуття втоми та різкі перепади настрою протягом тривалого часу. При цьому людину нічого не радує, і вона зосереджується тільки на негативних емоціях. Ознаки депресії При депресивних станах можуть спостерігатися такі прояви: порушення сну; відчуття важкості у грудях; втрата апетиту; постійна сонливість та порушення сну; розлади …

Докладніше

Как наладить отношения с супругом?

Как наладить отношения с супругом?

Отношения требуют усилий — общеизвестный факт. Но зачастую супружеская жизнь становится слишком рутинной. Пары становятся больше похожими на соседей по комнате, чем на любовников. Вечернее свидание, отдых в SPA-центре, экзотический отпуск, кемпинг на выходных — подобные варианты совместного времяпровождения способны сделать отношения интересными.

Докладніше

Обсессивно-компульсивний розлад: як протестувати себе

Обсессивно-компульсивний розлад: його причини, та лікування

Обсессивно-компульсивний розлад (ОКР) — один з видів неврозів нав’язливих станів. Він відноситься до пограничних розладів особи. Якщо вчасно почати та розумно провести лікування, все можна виправити.

Докладніше

Маніакально-депресивний психоз (біполярний розлад) - симптоми та лікування

Маніакально-депресивний психоз (біполярний розлад) – симптоми та лікування

Що таке маніакально-депресивний психоз (біполярний розлад)? Причини виникнення, діагностику та методи лікування розберемо у статті

Докладніше

Как укрепить семейные отношения?

Как укрепить семейные отношения?

Время проходит быстро и когда-то крепкая связь, которая образовалась в первые годы ваших отношений, может стать тонкой, а семейный быт превратиться в унылую обыденность. Но все это возможно поправить, главное чтобы было желание. Многие семейные пары со временем перестают общаться. Сейчас речь идет не о простых бытовых вопросах, которые касаются вашей семьи и детей, а интересов, кому что нравится, какие новые предпочтения появились в жизни и многое другое.

Докладніше

Емоції

Емоції

Одна і та сама подія у різних людей може викликати протилежні почуття. Всі ми різні і ставлення до того, що відбувається, часто кардинально відрізняється, саме його ми і висловлюємо за допомогою емоцій.

Докладніше

Питання психологу: що таке патологічні ревнощі і чи можна їх позбутися?

Питання психологу: що таке патологічні ревнощі і чи можна їх позбутися?

Вам зустрічалися патологічно ревниві люди? Чи не переносять, коли їхні друзі спілкуються з кимось іншим, які читають особисті листування, виводять близьких розпитуваннями, де і з ким ті проводять час? А може, ви й самі буваєте часом надто підозрілими? Ми вирішили розібратися у питаннях ревнощів та заручитися допомогою експерта.

Докладніше

То сміх, то сльози: як спілкуватися з екзальтованими людьми

То сміх, то сльози: як спілкуватися з екзальтованими людьми

При слові «екзальтація» нам, швидше за все, представиться образ вразливої ​​панянки з роману ХІХ століття. Але такі люди часто зустрічаються і сьогодні (причому не лише панянки). Що означає екзальтована людина і як з нею бути?

Докладніше