Чи безпечне донорство яйцеклітин?

Чи безпечне донорство яйцеклітин?

Донація статевих клітин – поширена і надзвичайно популярна практика в Україні, що допомагає бездітним парам подарувати нове життя. Процес донорства передбачає забір здорових яйцеклітин в донора з подальшою метою використання для ЕКО-запліднення.

Докладніше

Электронный тест на беременность: преимущества и отличия от стандартного

Какие бывают тесты на определение срока зачатия? В последнее время, все чаще можно услышать о том, что некоторые тесты не показывают правдивый результат. Особенно это касается тестов на овуляцию. А что же делать в такой ситуации? Как правильно провести тест на овуляцию, чтобы получить правдивый результат? Ответ в этой статье.

Докладніше

Ацетон в сечі при вагітності у жінок на ранніх і пізніх термінах: причини, як прибрати

Коли лікар знаходить ацетон у сечі при вагітності, для нього пацієнтка відразу потрапляє в список проблемних.

Докладніше

Первый триместр беременности: что нужно знать

С того самого момента, как произошло зачатие, женщина вступает в новый этап своей жизни – она становится будущей мамой. Она больше не одна, даже если пока об этом не догадывается. Теперь все, что происходит с ней, её организмом и телом, напрямую касается и будущего малыша.

Докладніше

Які фрукти корисно їсти під час вагітності?

Правильне харчування має вирішальне значення для вагітних жінок. Важливо, щоб дієта забезпечувала дитину всіма поживними речовинами, необхідними для росту і розвитку.

Докладніше

Чому при вагітності болить спина?

Чому болить спина при вагітності? Досвічені мами знають, що без болю в спині або попереку вагітність практично неможлива. Зміни тіла, ваги, навантаження на м’язи і зв’язки точно викличуть дискомфорт навіть у самих тренованих жінок. Більш того: дослідження доводять, що у професійних спортсменок виникає більше проблем через занадто розвинені м’язи. Але біль в спині при вагітності може виникнути не тільки через нові навантаження. Розберемося, чому болить спина при вагітності, і коли це – сигнал неполадок.

Докладніше

Через скільки днів можна дізнатися про вагітність?

Через скільки днів можна дізнатися про вагітність? Це важливе питання для всіх – і для тих, хто мріє про малюка, і для тих, для кого в даний момент вагітність не особливо бажана. Чоловіки теж хвилюються, коли в жіночому організмі почнуть відбуватися ті зміни, які зроблять з них майбутніх батьків. Давайте ж дізнаємося, як і коли …

Докладніше

Exit mobile version