Послуги клініки сурогатного материнства професора А. М. Феськова

Послуги клініки сурогатного материнства професора А. М. Феськова

Діти – найбільше щастя на землі, але, на жаль, не всім воно дається з якихось причин. Сучасні медичні технології дозволяють народити власну дитину, не беручи в цьому безпосередньої участі, лише надавши біологічний матеріал. Йдеться про процедуру ЕКО і сурогатному материнству, яке зарекомендувало себе як надійний спосіб без проблем обзавестися бажаним потомством.

Докладніше

Екстракорпоральне запліднення: Шлях до Батьківства

Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) – це сучасний метод лікування невідомого походження безпліддя, який дозволяє багатьом парам втілити свою мрію про батьківство. Цей метод став переломним у розширенні можливостей штучного запліднення та розв’язання проблем, пов’язаних із репродуктивним здоров’ям. У цій статті ми розглянемо сутність, переваги та особливості ЕКЗ.

Докладніше

Грудне молоко та його цінність

Природа обдарувала грудне молоко важливими складниками, які забезпечують здоровий ріст і розвиток новонароджених. Одним з таких компонентів є пептиди в грудному молоці. Пептиди – це невеликі білкові фрагменти, що відіграють ключову роль у підтримці імунної системи та забезпеченні нормального функціонування організму. У цій статті ми розглянемо різні аспекти пептидів, що містяться в грудному молоці та їхній вплив на здоров’я дитини.

Докладніше

20 тиждень вагітності

Вітаємо Вас! Ви рівно на середині шляху. На 20 тижні жінка зазвичай сповнена сил і радісна, в тому числі й тому, що може відчувати ворушіння малюка в утробі. Це перша взаємодія матері та дитини. На цьому терміні ви можете дізнатися його стать, почати вибирати ім’я та планувати придане до народження.

Докладніше

Важливість вітаміну С для вагітних

Вітамін С є одним з найважливіших для людини. Його присутність в достатній кількості потрібна для підтримки імунної системи, він є антиоксидантом. Також він необхідний для вироблення колагену, що є будівельним матеріалом для сполучної тканини.

Докладніше

10-я акушерская неделя беременности

10 акушерская неделя беременности – это время, когда в организме будущей мамы и ее ребенка происходят важные изменения. В этот период особенно важно следить за своим здоровьем и правильно питаться. В этой статье мы расскажем о том, какие изменения происходят в организме беременной на 10-й неделе, и что можно делать, чтобы поддерживать свое здоровье и здоровье ребенка.

Докладніше

Чи безпечне донорство яйцеклітин?

Донація статевих клітин – поширена і надзвичайно популярна практика в Україні, що допомагає бездітним парам подарувати нове життя. Процес донорства передбачає забір здорових яйцеклітин в донора з подальшою метою використання для ЕКО-запліднення.

Докладніше

Электронный тест на беременность: преимущества и отличия от стандартного

Какие бывают тесты на определение срока зачатия? В последнее время, все чаще можно услышать о том, что некоторые тесты не показывают правдивый результат. Особенно это касается тестов на овуляцию. А что же делать в такой ситуации? Как правильно провести тест на овуляцию, чтобы получить правдивый результат? Ответ в этой статье.

Докладніше

Ацетон в сечі при вагітності у жінок на ранніх і пізніх термінах: причини, як прибрати

Коли лікар знаходить ацетон у сечі при вагітності, для нього пацієнтка відразу потрапляє в список проблемних.

Докладніше

Первый триместр беременности: что нужно знать

С того самого момента, как произошло зачатие, женщина вступает в новый этап своей жизни – она становится будущей мамой. Она больше не одна, даже если пока об этом не догадывается. Теперь все, что происходит с ней, её организмом и телом, напрямую касается и будущего малыша.

Докладніше

Exit mobile version