Профілактика проблем молочних залоз

Профілактика проблем молочних залоз

В Україні рак грудей лідирує серед онкозахворювань у жінок. За статистикою Інституту раку, кожна 7-8 українка має проблеми з молочними залозами, але за кваліфікованою допомогою звертаються занадто пізно.

Докладніше

Як відновити роботу гормональної системи

Підтримувати баланс гормонів дуже важливо. Сучасний світ наповнений динамічними справами, стресом, нестачею часу – і це все негативно впливає на наш психологічний та фізичний стан.

Докладніше

Як знизити ризик раку грудей?

Лікування новотворів молочної залози стає все більш ефективним. Але це зовсім не означає, що потрібно втрачати пильність та нехтувати турботою про власне здоров’я. Хоча на 100% ефективної профілактики не існує, певні дії дозволяють мінімізувати ризик розвитку захворювання.

Докладніше

Екстракорпоральне запліднення: Шлях до Батьківства

Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) – це сучасний метод лікування невідомого походження безпліддя, який дозволяє багатьом парам втілити свою мрію про батьківство. Цей метод став переломним у розширенні можливостей штучного запліднення та розв’язання проблем, пов’язаних із репродуктивним здоров’ям. У цій статті ми розглянемо сутність, переваги та особливості ЕКЗ.

Докладніше

Грудне молоко та його цінність

Природа обдарувала грудне молоко важливими складниками, які забезпечують здоровий ріст і розвиток новонароджених. Одним з таких компонентів є пептиди в грудному молоці. Пептиди – це невеликі білкові фрагменти, що відіграють ключову роль у підтримці імунної системи та забезпеченні нормального функціонування організму. У цій статті ми розглянемо різні аспекти пептидів, що містяться в грудному молоці та їхній вплив на здоров’я дитини.

Докладніше

Що треба знати про здоров’я молочних залоз

Рак молочної залози – це найпоширеніша форма онкології у пацієнток жіночої статі у всьому світі. В Україні за статистикою тільки 60% жінок з даним діагнозом успішно одужують та ведуть нормальне життя. Проблема в тому, що на ранніх стадіях хвороба часто ніяк себе не виявляє, а коли з’являються помітні симптоми, лікування стає тривалим, складним та не завжди ефективним.

Докладніше

От чего появляется интерстициальный цистит

Интерстициальный цистит – это редкое, но очень неприятное заболевание мочевого пузыря, которое часто сопровождается болями внизу живота и урологическими расстройствами.

Докладніше

20 тиждень вагітності

Вітаємо Вас! Ви рівно на середині шляху. На 20 тижні жінка зазвичай сповнена сил і радісна, в тому числі й тому, що може відчувати ворушіння малюка в утробі. Це перша взаємодія матері та дитини. На цьому терміні ви можете дізнатися його стать, почати вибирати ім’я та планувати придане до народження.

Докладніше

Важливість вітаміну С для вагітних

Вітамін С є одним з найважливіших для людини. Його присутність в достатній кількості потрібна для підтримки імунної системи, він є антиоксидантом. Також він необхідний для вироблення колагену, що є будівельним матеріалом для сполучної тканини.

Докладніше

Поширені гінекологічні захворювання та методи їх лікування

Здоров’я органів репродуктивної системи є важливим для кожної жінки. Воно визначає її здатність стати матір’ю, виносити та народити дитину. Жіноче здоров’я регулярно піддається численним атакам. Воно страждає як від зовнішніх, так і від внутрішніх факторів.

Докладніше

Exit mobile version