Креатин для бодибілдерів – як і для чого?

Креатин містить у собі карбонову кислоту і активно бере участь в енергетичному обміні, процес якого відбувається в нервових клітинах і м’язової тканини. У спортивному харчуванні креатин для бодибілдерів є однією з найбільш затребуваних добавок, призначених для нарощування м’язів, підвищення силових результатів і поліпшення анаеробної витривалості. Ця високоякісна продукція сертифікована і повністю безпечна.

Креатин в організмі людини

Це активна речовина синтезується в організмі з цілого ряду амінокислот (метіонін, аргінін, гліцин) і забезпечує енергетичний обмін в м’язових тканинах. Креатин може накопичуватися в організмі в кількості від 100 до 140 грамів, хоча звичайна людина витрачає його близько 2 грамів на добу.

Креатин відіграє не менш важливу роль, ніж білок, вуглеводи, вітаміни та інші корисні мінеральні речовини. Він може синтезуватися в будь-якому внутрішньому органі, в якому є амінокислоти, необхідні для його виробництва. Майже 95% креатину накопичується в тканинах м’язів, і якщо виникає необхідність в забезпеченні їх енергією, це відбувається практично моментально.

Інтенсивні фізичні навантаження сприяють більш швидкій витраті креатину, але його запаси через певний час поповнюються або шляхом власного синтезування, або після прийому їжі. Професійні спортсмени для цього беруть спеціальну добавку – креатин для бодибілдерів, придбати який можна, наприклад, в популярному спортивному інтернет магазині Mordex.Net.

Роль креатину в бодибілдингу

Висока ефективність і хороші показники в силових видах спорту залежать від того, наскільки швидко вивільнюється необхідна енергія за мінімальний проміжок часу. Організм людини підживлюється за рахунок розщеплення жирів і вуглеводів, але головним джерелом енергії, яка призводить мускулатуру в рух, є молекула АТФ (аденозину трифосфат). Саме потрібна кількість таких молекул і забезпечує високу активність атлетів.

Будь-яка енергетичне речовина (жири, вуглеводи, білки) стає придатною для використання організмом лише після того, як перетворюється на молекули АТФ, завдяки складним біологічним і хімічним процесам. У певний час організм може використовувати обмежену кількість цих молекул до наступного їх виробництва. Тому така енергетична добавка, як креатин для бодибілдерів забезпечує м’язи потужною додатковою енергією, що дозволяє атлетові збільшити тривалість і поліпшити якість тренувального процесу.

Добавка має низку переваг:

  • Збільшує силу. Під час тренувань і великих фізичних навантажень потреба м’язів в молекулах АТФ багаторазово збільшується, тому накопичені запаси дуже швидко виснажуються і силові показники знижуються. Прийом креатину для бодибілдерів дає м’язам потужний заряд енергії, причому на тривалий час, що призводить до значного збільшення сили.
  • Збільшує м’язову масу. Тривале тренування і можливість за цей час зробити більше вправ дозволяє краще і якісніше змусити працювати м’язи. Це, в свою чергу, призводить до того, щоб ще більше зміцнювати їх в період відновлення. В результаті маса збільшується, в деяких випадках на 2-5 кг на місяць.
  • Покращує якість м’язової тканини. Моногідрат креатину з’єднується з водою і акумулюється в м’язах, що приводить до ефекту рельєфних і об’ємних м’язів.
  • Збільшує виділення анаболічних гормонів. При інтенсивних фізичних навантаженнях креатин для бодібілдерів може істотно збільшити секрецію ендогенних гормонів.

Препарат рекомендований:

  • Спортсменам і атлетам. Унікальні властивості креатину дають можливість збільшити тривалість тренувань за рахунок надходження потужного заряду в м’язи, в результаті чого вони стають сильнішими і рельєфними.
  • Вегетаріанцям. Оскільки креатин виробляється в організмі з продуктів тваринного походження, веганам при інтенсивних навантаженнях рекомендується приймати креатин для бодібілдерів.
  • Тим, хто бажає набрати м’язову масу. Прийом добавки сприяє надходженню в м’язи великої кількості енергії, що дозволяє більш глибоко і тривало пропрацювати м’язи, а це означає, що до наступного тренувального процесу м’язові волокна стануть сильнішими і об’ємними.
  • Тим, хто худне. Препарат ефективно спалює жир, в тому числі і за рахунок того, що з’являється можливість більш тривалий час і інтенсивно проводити тренування.

Креатин для жінок

За результатами досліджень, креатин справляє більш виражений вплив на чоловіків, ніж на жінок, що обумовлюється тим, що в чоловічому організмі вищий рівень тестостерону.

Але все ж ефект від прийому креатину для бодибілдерів є і у дівчат, оскільки він також дозволяє їм тренуватися довше і інтенсивніше. Особливо добре він допомагає при схудненні. Його жироспалювальні властивості прискорюють знищення жирового прошарку, зберігаючи при цьому м’язову масу.

Спонсорська стаття

Соцмережі