Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) діагностика: що це таке

Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) діагностика: що це таке

В сучасному світі існує безліч способів виявити збудників захворювань на різних етапах розвитку захворювання. Одним з таких методів є PCR (метод ПЛР або полімеразна ланцюгова реакція), що дозволяє виявити інфекцію на самому ранньому етапі.

Докладніше

Коефіцієнт (індекс) атерогенності підвищений, що це таке і про що це може говорити?

Коефіцієнт атерогенності це показник, який розраховується з метою з’ясування ризиків атеросклерозу. Коефіцієнт являє собою співвідношення різних ліпідів і холестерину в крові.

Докладніше

Какая норма показателя гликированного гемоглобина в крови человека?

Анализ крови на гликированный гемоглобин https://iqlab.com.ua/product/glikirovannyjj-gemoglobin-hba1c-4048 показан как абсолютно здоровым людям, так и тем, у кого был диагностирован сахарный диабет.

Докладніше

Як зрозуміти, що вам потрібно перевірити серце?

Коли мова заходить про здоров’я серця і судин, люди зазвичай діляться на тих, хто вимірює тиск при будь-якому легкому запамороченні, і тих, хто про нього не замислюється взагалі.

Докладніше

Газовая хроматография: применение в медицине

Хроматография как метод исследования – надежный и универсальный способ разделения различных сложных молекулярных соединений на отдельные чистые компоненты для последующего их изучения.

Докладніше

МРТ голови: користь чи небезпека?

Раніше магнітно-резонансна томографія (МРТ) мала назву “ядерна магнітно-резонансна томографія”. Та від цієї назви відмовились, тому що вона викликала багато питань та занепокоєння.

Докладніше

Exit mobile version