Ефективне видалення родимок в Києві – Клініка CALM

Видалення родимок – важливий напрямок медицини. Деякі невуси становлять велику небезпеку для життя і здоров’я. У центрі ефективного видалення родимок різними методами в Києві https://calm.ua/services/dermatoonkologiya/lechenie-rodinok/.

Чому родимки можуть бути небезпечними

Родимки – це клітини, які містять пігмент, що захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання – меланоцит. Велика кількість меланоцитів утворюють невус або по-простому – родимки. Вважається, що меланоцити успадковуються родичами, тому їх так і назвали. Протягом усього життя людини на його тілі може з’являтися від 12 до 22 родимок. Це відбувається з різних причин: спадковість, зміни в гормональному фоні (період дорослішання, вагітність, менопауза), а також під дією ультрафіолетового випромінювання, що йде від сонця. Іноді меланоцити, з яких складається родимка, перероджуються в злоякісну пухлину – меланому. Це небезпечне захворювання, яке часто не піддається лікуванню.

Які родимки небезпечні, а які – ні

Родимки можуть бути різних розмірів і різного ступеня опуклості. Також вони розрізняються за кольором: якісь темні, якісь – світлі. Вони навіть можуть бути безбарвними. З обережністю варто ставитися до родимок, які мають нечіткий, несиметричний контур, пофарбовані в чорно-блакитний колір і мають кілька відтінків.

В яких випадках потрібно видаляти родимки

Видалення родимок призначає лікар-дерматолог після проведення необхідних досліджень. Це робиться у випадках, коли є ризик виникнення небезпечного захворювання. Можна видаляти родимки за косметичними показаннями – коли вони мають візуально непривабливий вигляд або псують зовнішність людини.

Способи видалення родимок

У клініці CALM існує кілька способів видалення родимок:

  • хірургічним шляхом: застосовується при видаленні великих утворень;
  • лазеродеструкція (найщадніший і ефективний метод): родимки видаляються за допомогою лазерного променя, без кровоточивості тканин і практично з миттєвим загоєнням рани;
  • радіохвильовий метод: видалення відбувається за допомогою високочастотних радіохвиль,

Видалення родимок в клініці CALM проходить під дією місцевої анестезії, так що пацієнт не відчуває ніяких больових відчуттів під час операції. Видалення відбувається на всю глибину родимок, без подальшого рубцювання м’яких тканин. Після процедури на місці родимки залишається невелика ранка, яка за формою нагадує садно. Процес загоєння клітин триває протягом 5-7 днів.

Щоб він пройшов максимально вдало, потрібно дотримуватися таких правил:

  1. Не можна здирати зі шкіри зарослу корочку: вона відпаде самостійно протягом тижня, після чого на її місці з’явиться здорова шкіра.
  2. Не можна змочувати місце рани водою: показаний тільки гігієнічний душ.
  3. Ділянка з віддаленою родимкою потрібно захищати від ультрафіолетового випромінювання: як в період загоєння рани, так і після – для цього можна використовувати гіпоалергенний протисонцевий крем.

Як спостерігати за родимками

Всі родимки на вашому тілі, особливо ті, які мають підозрілу форму і колір, повинні перебувати під наглядом лікаря-дерматолога. Щоб визначити природу невуса, його клітини відправляють на гістологічне дослідження. Клініка CALM надає високотехнологічну медичну допомогу з видалення будь-яких родимок.

Соцмережі

Exit mobile version