Імплантація зубів: ціни послуги та основні переваги

Імплантація — процедура, завдяки якій можна відновити функціональні та естетичні якості щелепи при втраті одного або декількох зубів. Послуга вважається дуже затребуваною серед пацієнтів. Головна її гідність — можливість знову стати володарем красивої, привабливої посмішки.

Якщо вас зацікавила імплантація зубів ціни в Херсоні можете дізнатися на сайті стоматологічної клініки “Артстоматологія”. Кабінети оснащені сучасним обладнанням, в штат співробітників входять тільки кваліфіковані лікарі з великим досвідом. Це робить обслуговування максимально якісним для відвідувачів.

Плюси імплантації зубів в Херсоні

Для відновлення зубного ряду використовуються різні методи в стоматологічній області. Однак поза конкуренцією залишається імплантація. Дана послуга має ряд переваг:

  • гарантується повне відновлення. За допомогою процедури можна повернути назад як один зуб, так і відразу декілька (або встановити цілий зубний ряд);
  • конструкція відрізняється тривалим терміном служби. Середній термін носіння — 10-20 років;
  • послуга має хороше співвідношення в питанні вартості і якості обслуговування. Так що можна з упевненістю сказати, що на імплантацію зуба ціна встановлена адекватна;
  • при установці конструкції не травмуються сусідні здорові зуби (їх навіть не доведеться обточувати);
  • пацієнту не встановлюються ніякі обмеження щодо харчування. Імплант виготовляється з міцного матеріалу, так можна пережовувати навіть тверду їжу.

Як формуються на імплантацію зубів ціни

Детальну консультацію з приводу вартості проведення процедури вам надасть лікар. На імплантацію зубів ціни залежать від наступних факторів:

  • від кількості зубних одиниць, що підлягають заміні;
  • складнощі обраної технології відновлення зуба;
  • матеріали коронки.

Якщо вас цікавить точно, у скільки обійдеться імплантація зубів, ціна в Херсоні встановлюється після огляду стоматологом і проведення додаткових діагностик. Це дозволяє повністю побачити клінічну картину пацієнта.

За отриманням відповідної послуги можете вже зараз звернутися в стоматологічну клініку “Артстоматологія”. Записатися можна прямо через офіційний сайт. День і час ви вибираєте зручні для себе. Якщо залишилися питання — зверніться до адміністратора. Спеціаліст зможе надати якісну консультацію навіть в дистанційному форматі. Зв’язатися з ним можете за допомогою дзвінка за контактним номером телефону.

Соцмережі