Послуги медичної лабораторії «Сінево»

Всі ми живемо у активному ритмі, поєднуючи роботу, навчання, піклування про родину. Але іноді організм дає збій від постійної напруги. Тоді до нас приходять різноманітні захворювання. Ефективність лікування залежить насамперед від вірно поставленого діагнозу. Цим займається ваш лікар, але спочатку треба пройти обстеження. Щоб отримати вірні результати діагностики, проходити її треба у надійній лабораторії. Такі послуги пропонує «Сінево».

Які аналізи можна здати в «Сінево»

Медичні лабораторії «Сінево» працюють у багатьох містах нашої країни. Тут пропонується широкий перелік різноманітних досліджень та аналізів:

  • визначення рівню гормонів у організмі;
  • біохімічні дослідження;
  • обов’язкові аналізи, що здаються від час вагітності;
  • онкологічна панель;
  • визначення інфекцій;
  • імунологічна панель;
  • бактеріологічні, цитологічні, гістологічні дослідження;
  • генетичні аналізи;
  • алергічні проби.

Ви можете взяти направлення від лікаря або самостійно прийти у лабораторію та дізнатися, які саме аналізи можна тут здати, як до них приготуватися. Тут гарантується висока точність результатів досліджень. Про Сінево відгуки в інтернеті позитивні, ви можете довіряти цій лабораторії.

Коли у вас беруть біологічний матеріал для досліджень, медичні робітники обов’язково використовують одноразові спеціальні системи. Ймовірність занесення інфекції від час взяття аналізів рівна нулю. Тут працюють кваліфіковані співробітники. Ви не відчуєте жодного дискомфорту під час процедури.

В лабораторії швидко та безболісно беруть кров на аналізи у дітей. Малюки не відчувають болю або суттєвого стресу під час такого дослідження.

Переваги сучасної лабораторії

Ще одна велика перевага сучасної медичної лабораторії в тому, що тут використовується новітнє обладнання, завдяки якому результати діагностики завжди високоточні. Ймовірність помилки через «людський фактор» зведена до мінімуму, бо майже всі процеси автоматизовано. Іноді використовується відрахування деяких показників вручну, але тільки тоді, коли є сумніви щодо поставленого діагнозу.

Пацієнт швидко отримує результати досліджень, йому не обов’язково йти за ними до лабораторії. Можна відразу залишити адресу електронної пошти, щоб вам відіслали усі показники листом. Це дуже зручно, бо ви економите власний вільний час. Зверніться до сучасної лабораторії «Сінево», щоб переконатися у багатьох її перевагах.

Соцмережі