Переваги методики одноетапної імплантації зубів

Втрата зубів несе в собі загрозу зміни прикусу та складнощі зі здоров’ям. З часом може порушитись симетрія обличчя. Уникнути складнощів можна за допомогою одноетапної імплантації. В стоматології є тривалий досвід в проведенні цієї процедури, тому пацієнтам може бути запропонована варіативність у виборі матеріалів. Класична методика передбачає встановлення імлантату в два етапи, але експрес-метод дозволяє скоротити час на приживання та візити до стоматологічного кабінету. Кожному доступно повернути можливість нормально пережовувати їжу, посміхатись та мати голівудську посмішку. Незалежно від розташування втраченого зуба його можна поновити.

Кому підходить одноетапна процедура імплантації

Підходить чи ні процедура – це вирішує стоматолог після огляду зубів. Подивіться на сайті https://mistodent.com.ua/odnoetapnaya-implantaciya.html детальну інформацію щодо імплантації та її можливості. Причиною втрати зубів може стати пульпіт, кіста чи гранульома. Якщо рішення прийнято щодо видалення, тоді далі постає питання поновлення зубного ряду. Протезування коштує дешевше, але ця технологія має певні недоліки. Найголовніший – це необхідність встановлювати міст із коронок. В цьому випадку задіюють сусідні зуби. Це згубно на них впливає. Отже, одноетапна імплантація підходить у наступних випадках:

  • відсутність бажання встановлювати коронки;
  • є достатня площина кістки для маніпуляції;
  • в анамнезі дефекти за участю декількох зубів;
  • повна відсутність зубів на одній чи двох щелепах;
  • непереносимість зйомних протезів (блювотний рефлекс).

В чому полягає суть одномоментної імплантації

Класична методика встановлення імплантату передбачає без навантаження і з його відтермінуванням. Одномоментна маніпуляція передбачає розміщення відразу і абатмента з тимчасовою коронкою. На стоматологічному сайті https://mistodent.com.ua/odnoetapnaya-implantaciya.html про це є вся інформація. Переваги методу полягають у відсутності необхідности проводити хірургічне втручання із розрізанням десни та накладанням швів. Це суттєво скорочує час на загоєння. Період остеоінтеграції триває від 3 до 6 місяців. Особливості конструкції забезпечують можливість працювати навіть з м’якою кісткою. Проміжок між імплантатом та стінкою лунки заповнюється кістковим матеріалом для стабілізації. Через декілька місяців лишається встановити на абатмент кінцеву коронку замість тимчасової.

Імплантація одноетапного характеру має суттєві переваги порівняно з іншими методиками протезування. Практика встановлення добре вивчена, легко можна зробити прогноз щодо розвитку процессу загоєння. Відсоток невдалих імплантацій настільки малий, що він складає буквально 2-3% від загальної кількості маніпуляцій. Причиною може бути індивідуальна непереносимість. Всі решта пацієнтів є щасливими володарами вдало встановлених імплантатів.

Соцмережі