Протезування зубів: які методи використовуються сьогодні

Популярною послугою відновлення красивої і повноцінної посмішки вважається протезування передніх зубів. Дана область стоматології активно розвивається, тому сьогодні пацієнтам пропонується багато методів відновлення зубних конструкцій.

Щоб вибрати для себе оптимальний варіант, слід проконсультуватися зі стоматологом. Він підкаже, який спосіб протезування буде кращим саме у вашому випадку. А поки варто познайомитися з найпоширенішими методами, рекомендованими багатьма фахівцями.

Популярні методи протезування

Якщо розглядати самі основні і поширені способи відновлення зубного ряду, обов’язково будуть згадані такі:

  1. Знімне протезування. Дана технологія дозволяє ефективно вирішити проблему повної відсутності власних зубів і відновити посмішку при невеликій кількості залишившихся. Протези можуть бути як знімні, так і частково знімні. Всі конструкції виготовляються з безпечних і легких матеріалів, що робить великий вплив на комфорт носіння виробів. У процесі використовуються два види протезів: пластинкові і бюгельні.
  2. Незнімне протезування. Процедура має на увазі під собою процес відновлення зубного ряду з використанням конструкцій, які кріпляться на природну кісткову тканину пацієнта. Завдяки такому методу можна відновити навіть окремі зуби, відсутні або зламані. В даному випадку можна виділити наступні технології протезування: установка вкладок, коронок, мостовидних протезів і використання штифта.
  3. Протезування з опорою на імпланти. Даний метод вважається найдорожчим, але при цьому дозволяє найбільш ефективно відновити всі функції зубощелепного апарату. Слід враховувати, що конструкція, яка спирається на імпланти, може бути як знімною, так і незнімною. Вибір залежить від особливостей саме вашої ситуації.

Щоб процедура відновлення задовольнила вас за якістю, зверніться в клініку, що заслуговує довіри і перевірену іншими пацієнтами. Дуже хорошу репутацію в даному випадку має стоматологія Familia Dental Clinic. Тут працюють тільки висококваліфіковані фахівці, використовуються якісні витратні матеріали та інноваційні технології. Підібрати оптимальний варіант протезування допоможе консультація з фахівцем. Записатися на прийом можете вже зараз через офіційний сайт або дзвінок адміністратору клініки. Вартість послуг також уточнюйте в індивідуальному порядку у фахівця.

Соцмережі