Розвиваючі настільні ігри: чому так подобаються дітям?

Як ви гадаєте, чому деякі діти так не люблять вчитися в школі? Ми гадаємо тому, що сприймають це навчання, як щось необхідне і дуже серйозне. А діти не дуже люблять серйозні речі. Проте інша річ, коли мова йде про гру. За допомогою духу змагання, бажання впоратися із завданнями та виграти, діти охоче сприймають нову інформацію. До того ж допитливість дуже характерна дітям.

У нагоді батькам, які хочуть покращити знання дитини та розважити її, стануть настільні ігри. У каталозі настільних ігор ви зможете підібрати подарунок для дитини, який буде її розвивати та веселити.

Найпопулярніші настільні ігри

Є безліч популярних настільних ігор, тому що майже щодня вигадують нову і цікаву гру. Наприклад, зайшовши в наш магазин іграшок у Луцьку, ви впевнитесь, що вибір настільних ігор величезний. Проте їх можна легко згрупувати за розвиваючими функціями.

  • Для вивчення геометричних фігур. Для малечі дуже важливе тактильне сприйняття. І гра «Dodo Вивчаємо геометричні фігури» якраз спрямована на поширення нових знань у грайливій формі та запам’ятовування яскравих кольорів.

  • Вчимо анатомію. Деякі з дорослих людей і досі не знають, де в них знаходиться селезінка. А от за допомогою магнітного набору «Janod Тіло людини» дитина може легко вивчити розміщення органів, судин і взагалі особливості тіла людини.

  • Правильно вимовляємо. Також існують логопедичні ігри, які допомагають діткам впоратися зі складними словами. Гарним прикладом такої гри є «Bombat – Я вже великий» від чотирьох років.

  • Для розвитку акуратності та моторики. Дуже важливо дитину навчити контролювати свої рухи та концентруватися. Найпопулярніша гра «Вежа» та менш популярна, але дуже корисна гра «Балансуючий дельфін» якраз підходять для реалізації цієї мети.

  • Для вивчення математики. Математика перестає бути нудною та нецікавою, коли з’являється гра «Vladi Toys Розумничок Математика». За допомогою магнітів, можна легко навчити дитину арифметики, логічному мисленню, розвинути пам’ять та увагу.

  • Для кращого сприйняття форм та кольорів. Дуже важливо змалку вчити дитину розпізнавати різні форми, а тим паче кольори. «Гра-головоломка goki Куб» окрім цього, розвиває ще й логіку.

  • Вивчення різних мов. Дітям набагато легше вивчити будь-яку іноземну мову. А тому не потрібно гаяти часу, слід брати і вчити. Звичайно найпопулярніша мова – англійська. Тому дуже багато ігор, які допомагають її вивчити. «Vladi Toys Дидактичний матеріал з магнітами English» полегшить процес запам’ятовування англійських слів.

  • Для розвитку креативного мислення. Творчість відіграє велику роль у житті дитини. Коли малеча займається малюванням, вирізанням, моделюванням та іншим, вона розвиває свою уяву. Гра «Vladi Toys Дизайнер інтер’єру Маша і Ведмідь» додасть ще більше творчості у житті будь-якої дитини.

Соцмережі

Exit mobile version