Приватна стоматологічна практика: у чому секрет успіху

Відома істина: є професіонали, котрі ніколи не залишаться поза увагою клієнтів і завжди будуть забезпечені роботою та попитом. Однією з таких галузей, час від часу необхідних усім без винятку, є стоматологія. Для того щоб зробити цю сферу бізнесу успішною, необхідний збіг таких факторів: професійна освіта та досвід стоматолога (якщо це приватна практика) або кількох спеціалістів, відповідне приміщення, набір обладнання для широкого спектра послуг.

Професійного обладнання потребує будь-який кабінет чи клініка, компанія Inspe допоможе оформити замовлення й надасть вичерпну консультацію з будь-якого питання.

Комплексне рішення — стоматологічні установки

Для успішної практики важливо абсолютно все: зручність крісла пацієнта, ергономічність робочого місця лікаря та асистента, сучасні матеріали та інструменти. Забезпечити це можуть стоматологічні установки, до складу яких входять:

  • Лікарський модуль. У ньому передбачено різноманітні інструменти, екран для керування функціоналом, модуль дає змогу змінювати та «нарощувати» можливості. Варті уваги установки німецького та італійського виробництва (брендів KaVo та Castellini відповідно).
  • Блок для асистента лікаря. Його оснащено гігієнічним обладнанням, передбачені можливості для екстреної зупинки роботи вакууму.
  • Крісло для пацієнта. Вибираючи його, варто звернути увагу на зручність, дизайн, матеріали обшивки крісла, можливості для регулювання параметрів, наявність робочих столиків тощо.
  • Освітлення — спеціальній світильник. Вибирається індивідуально, залежно від приміщення та освітлення в ньому.
  • Гідроблок. У різних моделях передбачені різноманітні способи подачі розчинів та рідин.
  • Педаль (дротова чи бездротова) для регулювання крісла.

Додаткова опція — наявність інтраоральної камери для діагностики. Вона забезпечує комфорт, якого варті ваші пацієнти, особливо діти та люди похилого віку.

Необхідні інструменти та обладнання

Запорука успішного лікування на набуття бази постійних клієнтів — якісна діагностика. Варто інвестувати кошти в обладнання для діагностування карієсу, інтраоральні сканери, рентгенологічні установки (3D- та панорамні рентгени), стоматологічні мікроскопи від провідних виробників, сучасні дентальні томографи. Переглянувши каталог Inspe, можна вибрати все необхідне, а також отримати консультацію професійного менеджера компанії.

Крім того, подбайте про набір стоматологічних наконечників різноманітних типів, а також усе необхідне для професійного догляду за ними.

Щоб повністю облаштувати стоматологічний кабінет, замовте (по телефону або через спеціальну форму на сайті) стерилізатори для інструментів, а також спеціалізовані меблі.

Компанія Inspe допоможе обладнати клініку чи приватний кабінет сучасним, надійним обладнанням та інструментами, а також оновити можливості за допомогою останніх розробок.

Соцмережі

Exit mobile version