Пілінг жовтий ретиноловий: секрет молодості шкіри

Якщо шкіра обличчя виглядає тьмяною і втомленою, саме час вдихнути в неї яскраві фарби. Пілінг жовтий ретиноловий виділяється не тільки сонячним кольором препарату, а й високими властивостями, омолоджують. Кому він підходить і для чого застосовується?

Хімічний пілінг: секрет молодості шкіри

Препарати для проведення цього різновиду пілінгу готують на основі похідних форм вітаміну А – ретиноєвої кислоти або ретинолу. Це дуже ефективні агенти в справі омолодження шкіри, вирівнювання її тону і рельєфу, відлущування мертвих клітин.

Ретиноловий жовтий пілінг для обличчя покращує кровообіг, а значить, і живлення клітин шкіри. Стимулюється виробництво еластину і колагену – структурних елементів, від яких залежить її пружність і еластичність.

На рівні епідермісу ретиноєва кислота або ретинол стирають пігментні плями, скорочують глибину зморшок, поліпшують загальний стан шкіри, надаючи здоровий і молодий вигляд.

На замітку!

Жовтий ретиноловий пілінг показує відмінні результати вже після однієї процедури, однак для досягнення найкращого ефекту рекомендується зробити не менше 3-5. Протягом всього курсу відновлення шкіри слід користуватися сонцезахисним кремом з SPF не нижче 30.

Пілінг жовтий ретиноловий: показання

Ретиноїди сьогодні вважаються одними з найефективніших борців за молодість і красу шкіри. І дійсно переваг у них чимало. Мало який інший агент може самостійно дати такі результати:

  • Скорочення глибини зморшок.
  • Усунення ознак фотостаріння шкіри.
  • Профілактика і терапія акне.
  • Підвищення пружності шкірного покриву.
  • Скорочення розміру розширених пор і візуальне згладжування рубців.
  • Зменшення видимості веснянок і пігментних плям.

Як проходить б’юті-процедура?

Процедура проходить в основному в три етапи, причому, перший з них потрібно провести самостійно в домашніх умовах. Однак у різних виробників свій протокол проведення пілінгу.

Етап 1: Попередня підготовка

Протягом 14 днів до проведення процедури необхідно один раз на добу наносити на шкіру препарат на основі фруктових кислот, рекомендований лікарем. Він послабить міжклітинні зв’язки, сприятиме ніжному відлущуванню шкірного покриву і кращому проникненню складу пілінгу в шари шкіри.

Етап 2: Нанесення складу пілінгу

Склад для пілінгу є золотистого кольору крем-маска, яка наноситься на обличчя пацієнта віяловим пензлем рівномірним шаром. Важливою особливістю пілінгу є те, що склад наноситься, в тому числі на шкіру навколо очей, а також шию та область декольте. Це дозволяє домогтися видимого ефекту омолодження відкритих ділянок шкіри.

Пілінг витримують на шкірі 15-20 хвилин, після чого змивають спеціальним складом-нейтралізатором і повторюють процедуру ще 2 рази. На четвертий раз пілінг вже можуть не змивати, запропонувавши пацієнтові витримати його на шкірі 6-8 годин. В цьому випадку рекомендується змити препарат вже вдома.

Етап 3: Період відновлення

У випадку з ретиєновим пілінгом цей етап проходить, як правило, гладко. Однак потрібно дотримуватися ряду обмежень. По-перше, не користуватися протягом двох тижнів косметичними засобами з вмістом ретиноїдів і AHA- або BHA-кислот, а засоби для вмивання повинні бути максимально м’які й щадні.

По-друге, важливим заходом має стати відмова від застосування декоративних засобів, особливо, які мають щільну або кремоподібну текстуру – тональних основ, ВВ-кремів і баз для створення макіяжу.

По-третє, обов’язково при виході на вулицю використовувати сонцезахисний крем, який запобігатиме пошкодженню шкіри сонцем і виникненню постпігментаціі.

На замітку!

Якщо етап відновлення шкіри проходить не так гладко, як хотілося б, зверніться за консультацією до лікаря. Він може рекомендувати відновлювальні препарати, які прискорять загоєння шкіри та знімуть запалення.

Соцмережі