Що таке лазерна епіляція?

Уявіть собі свободу, коли вам більше ніколи не доведеться голитися чи епілювати воском. Удосконалена лазерна технологія тепер означає, що епіляція безпечніша, швидша та ефективніша, ніж будь-коли раніше. Насправді, більшість наших клієнтів відчувають зниження небажаного волосся на 80–95% протягом 5 процедур лазерної епіляції.

У Київській лазерній клініці LaserMi ми використовуємо александритовий лазер останнього покоління Deka Laser Motus AX, який вважається «золотим стандартом» та діє за технологією лазерної епіляції Moveo. Ці схвалені Канадою сучасні технології забезпечують вражаючі результати за надзвичайно короткий проміжок часу.

Переваги лазерної епіляції


На доданок до шовковистої гладкої шкіри, лазерна епіляція означає, що більше немає опіків бритвою та вростання. І звичайно, економія часу – перманентна епіляція означає, що вам більше не доведеться голитися чи воскувати!

Ідеальний кандидат


Усі тони шкіри можна лікувати за допомогою лазерної технології, але для досягнення найкращих результатів волосся, яке видаляється, має бути темнішим, ніж тон шкіри. Волосся світле, руде, біле або сіре не піддаються лікуванню, оскільки недостатньо пігменту для лазера.

Чого очікувати

Чого очікувати від процедури

Під час процедури на лазері Motus AX не відчувається ніякого дискомфорту, бо завдяки спеціальній методиці процедура проходить швидко та не впливає на меланін у шкірі. За потреби ми можемо використовувати способи охолодження, щоб заспокоїти дискомфорт. Більшість процедур можна зробити від 10 хвилин до 1 години.

Відразу після лікування нерідко спостерігається почервоніння або чутливість, які, як правило, зникають протягом 24 годин. За потреби ми застосуємо заспокійливу постлазерну процедуру та захист від сонця. Оброблене волосся повинно линути приблизно через 2 тижні після останнього сеансу лазера.

До / після лазерної епіляції

До / після лазерної епіляції

Перед процедурою лазерної епіляції вам слід:

 • уникайте тривалого перебування на сонці протягом 4 тижнів до першого лазерного сеансу. Під час лікування шкіру не можна засмагати.
 • уникайте засобів для самозасмаги протягом 2 тижнів до цього. У перервах між сеансами це прекрасно, але під час лікування шкіра повинна бути вільна від засмаги.
 • голити зону, яку слід обробити в день лікування до прибуття, якщо не передбачено інше. Потрібне ретельне гоління.
 • повідомте свого техніка про будь-які зміни у вашому здоров’ї та ліках
 • утримуйтесь від воску / вищипування / вищипування / нарізування різьблення / електролізу протягом 4 тижнів до лікування (і не більше після запуску лазера!) Гоління до та між процедурами – це добре.
 • уникайте ретинолу та дуже активних засобів по догляду за шкірою протягом 5-7 днів перед обробкою (лише на ділянках, що обробляються)
 • не застосовуйте ніяких лосьйонів або масел на шкірі до лікування в день.

Після процедури вам слід:

 • наносити SPF 30+ на ділянки, що піддаються впливу сонця, кожні 2 години
 • уникайте тривалого перебування на сонці протягом 4 тижнів після лікування
 • застосовуйте лікувальний крем Zensa за необхідності, щоб заспокоїти шкіру на оброблених ділянках
 • уникайте надмірних фізичних навантажень протягом 2-3 днів після лікування
 • уникайте купання, гарячих ванн, саун протягом 2-3 днів після лікування
 • уникайте ретинолу та дуже активних засобів по догляду за шкірою протягом 5-7 днів після обробки (лише на ділянках, що обробляються)
 • відлущувати, починаючи з 1 тижня після лікування, щоб заохотити волосся швидше осипатися і допомогти зменшити та запобігти вростання волосся

Соцмережі