У чому небезпека знайомства через інтернет

Треба бути готовим до того що, 90% мешканців як закордонних, так і вітчизняних сайтів знайомств, вас не зацікавлять. Якщо ви серйозно налаштовані знайти свою другу половину через Інтернет, то готуйтеся до величезної роботи з розбирання пошти, пошуку, відбору кандидатів і тривалого листування. Хтось вам може просто не сподобатися і не підходити вашим критеріям пошуку. Все як в реальному житті.

Далі види чоловіків, які можуть вам зустрітися на всіх сайтах знайомств в Інтернеті.

Дійсно гідні серйозні кандидати

Якщо людина шукає свою другу половину в Інтернеті, це не означає, що він невдаха або неповноцінний. Якщо в Україні ще заведено одружуватися рано, то на Заході вважають за краще спочатку здобути освіту і гарну роботу, а потім вже думати про створення сім’ї. Людина може бути, наприклад, сильно завантаженою на роботі, і у неї немає часу шукати партнера іншим способом. У багатьох країнах не заведено знайомитися на вулиці або в барі. В оточенні немає вільних жінок, що підходять для шлюбу. У регіоні демографічна ситуація не на його (її) користь і т.д. І потім, це сучасний спосіб знайомств, який економить масу часу і зусиль.

Це ваші 10%, інших просто видаляйте. Ви гідні найкращого!

Постарілі чоловіки, які шукають жінку набагато молодшу себе

Якщо ви молоді та привабливі, то вам обов’язково напишуть чоловіки, яким ви годитеся навіть не в дочки. Навіть якщо ви вказали вікові обмеження вибору партнера в профайлі, для них це не аргумент.

Психічно ненормальні

Добре, якщо ви зможете розпізнати психічно ненормального іноземця з перших листів. Він може влаштовувати сцени ревнощів, телефонувати з погрозами, ображати в листах і телефоном, і взагалі поводитися неадекватно. Якщо з перших листів вам здається щось підозрілим, то краще відразу припинити спілкування з цією людиною. Єдиний захист — не давати свій телефон і адресу тим, кого ви погано знаєте.

Сексуально стурбовані типи

Можуть вже з перших листів переводити тему на інтимне листування. Починають невинно просити надіслати фото в купальнику, потім без купальника. Посилають вам свої інтимні фотографії. Якщо з перших листів чоловік починає інтимне листування, то краще припинити спілкування, якщо тільки ви самі в цьому не зацікавлені та не проти такого безпечного сексу.

Секс-туристи та просто шукачі пригод

Вони відразу налаштовані на зустріч, приїжджають самі або зазивають до себе. Їм подобається міняти партнерів, і потім, ніж платити повії, так дешевше запросити до себе на місяць порядну молоду красиву модель з України, а ще краще приїхати в Київ і зустрітися c кількома красунями. Щоб не потрапити на секс-туриста, не варто публікувати свої відверті фото на сайтах і розсилати їх в листах.

Чоловіки-письменники та «окопники»

Вони цілком нешкідливі, хіба що крадуть ваш час і емоції. Зазвичай надсилають дуже довгі листи. Їм подобається сам процес листування.

Раджу насторожитися, якщо вже два місяці в його листах немає навіть ніякого натяку на зустріч, і немає ініціативи, наміру запитати ваш номер телефону. Уявіть собі, що ви знайомитеся з кимось у вашому місті. Будете ви листуватися рік? Швидше за все, ви зідзвонитеся і зустрінетеся в кафе, щоб подивитися один на одного.

Так і в Інтернеті. Якщо чоловік дійсно хоче зустрітися, то він не буде затягувати листування. Пару місяців досить, щоб дізнатися, чи хочете ви продовження відносин чи ні. Після декількох листів чоловік зазвичай запитує телефон, щоб зателефонувати й переконатися, що ви реальна людина. Якщо після того, як ви даєте свій телефон, чоловік так і не телефонує, то це вже показник, що для нього не важливе ближче знайомство. Якщо чоловік не ставить вам питання, не цікавиться вашим номером телефону, не планує зустріч, то, швидше за все він і не запланує її в майбутньому.

“Окопник сидить в окопі” і строчить листи, ні з ким не зустрічається, ні з ким не одружиться.

Якщо ви зацікавлені в знайомстві з іноземцем, запитуйте його, коли він зможе з вами зустрітися. Якщо ваше спілкування переходить в тривале листування, то продовжуйте пошук. Зайняті люди, які дійсно серйозно налаштовані, дуже конкретні у своїх питаннях і діях. І у них немає часу писати вам мемуари та поеми. Вони відразу запитують все, що їм потрібно, телефонують, потім планують зустріч, наприклад, на час своєї відпустки.

Чоловіки separated

У перекладі separated означає, що двоє, перебуваючи в шлюбі, не живуть разом або в процесі розлучення. Раджу добре подумати, перш ніж зв’язати долю з чоловіком Separated. У деяких країнах розлучення триває до 5 років. До того ж чоловік може залишитися зовсім неспроможним після сплати грошей за шлюборозлучний процес і розділу майна.

Може бути й так, що чоловік, перебуваючи в процесі розлучення, починає цілеспрямовано шукати другу половину заздалегідь. А тут як раз ви — його доля!

Але найчастіше:

Чоловік, перебуваючи в шлюбі, оголошує себе separated, з чистою совістю заводить стосунки по листуванню з метою просто розважитися. Можливо, він і не збирався розлучатися.

Одна дама цілий рік жила листуванням з симпатичним норвежцем, гріючи себе надією на швидку зустріч, потім, нарешті, через рік поставила йому пряме запитання: “Любий, якщо після нашої зустрічі ми зрозуміємо, що підходимо один одному, ми зможемо одружитися?” і він чесно зізнався:

“Я не живу з дружиною вже 10 років, але я не знав, що треба офіційно розлучатися. Я думав, що якщо ми так довго не живемо разом, то ми вже автоматично в розлученні, спасибі тобі, люба, що ти мене запитала про це, а то б я так і жив в невіданні, тепер почну офіційно розлучатися “.

Якби вона ставилася до нього просто як до друга по листуванню (pen pal або penfriend), то напевно не було б такого гіркого розчарування, але вона ж сподівалася, що знайшла нарешті чоловіка для серйозних стосунків і жила очікуванням зустрічі, до того ж закинула листування з іншими, в результаті втратила цілий рік і їй довелося починати все заново.

Ошуканці і підозрілі типи

В Інтернеті кожен може уявити себе ким завгодно. Простий втомлений роботяга вішає в Інтернеті фото моделі й придумує собі красиву легенду про свої машини і яхти, і все, він вже зірка, натовпи красунь мріють з ним зустрітися, засипаючи його листами.

У нього може бути звичайне сіре життя, а ваші листи надають йому нового змісту. Нічого жахливого немає в тому, що він хоче вашого тепла та уваги, якщо Вам теж це подобається.

Набагато гірше, якщо під чужими фотками й ніжними листами ховається Скамер (шахрай)

Навіть якщо вам здається, що ви нарешті знайшли, кого шукали, ніколи не кидайте листування з іншими. Немає ніякої гарантії, що сидячи на валізах, ви не отримаєте звістку від його секретарки про його раптову смерть. Правда, потім, вже оплакавши й поховавши коханого, вас несподівано здивує його воскресіння серед новоприбулих на сайт.

Любителі відпочити вашим коштом

Відразу вас полюблять і захочуть приїхати в гості пожити у вас вдома, щоб не платити за готель, а ще й поїсти вашим коштом і, взагалі, все що завгодно за ваші гроші.

Думаєте, з вас нема чого взяти? Цього не може бути?

Дейтінг- рецидивісти

У них свого роду Інтернет-залежність. Пишуть всім, зареєстровані всюди, старожили сайтів. Іноді пропадають після першого листа. Напевно, так і будуть у вічному пошуку. Щоб не втратити час на спілкування з подібним типом, завжди дивіться його дату реєстрації на сайті. Пошукайте його ім’я користувача в Інтернеті. Якщо він зареєстрований на всіх підряд сайтах знайомств, то краще не спілкуйтеся.

Лузери

Лузер (від слова loser який зазнав поразки) – це такі невдахи, які нічого не досягли в реальному житті. Для молодої вродливої освіченої жінки співвітчизниці вони не становлять інтерес. Тому знайомляться через шлюбне агентство в Інтернеті. Вони живуть казкою про українську молоду вродливу покірну дружину, якій багато не треба, і їх доходу вистачить. Попросіть іноземця надіслати вам фото його будинку і його облаштування. Запитайте, яка у нього машина? Де він працює, чи любить подорожувати?

Скамери

Скамер (від англійського слова scam, шахрайство, шахрай, шахрай) – це шахрай в Інтернеті, який виманює гроші. Іноземці так називають всіх жінок, які просять у них гроші на візу, квитки, а потім не приїжджають.

Насправді більший відсоток становлять організовані групи, які спеціалізуються на подібному обмані.

Навіть якщо ви жінка, вам може написати чорношкіра принцеса і багата спадкоємиця з неблагополучної країни, з економікою, що розвивається, і попросити перевести її 20 млн доларів на ваш рахунок в Україну за величезні відсотки. Або ваш email раптом виграв гроші, і вас просять повідомити номер вашої кредитної картки. Може так статися, що в результаті з вашого рахунку знімуть всі особисті гроші.

Це може бути гарний чоловік з Єгипту, буде писати вам ніжні листи, влізе в душу, потім йому треба буде допомогти матеріально. Варіантів ошукання жертви багато. Просто будьте пильні. Або ж не надсилайте нікому гроші. Не продавайте свою квартиру, навіть якщо вже виходите заміж. Чарівний єгиптянин може навіть на вас одружитися з метою заволодіння вашим майном.

Соцмережі