Що знижує лібідо: продукти, через які ви втрачаєте бажання

Смачно приготований романтичну вечерю – шлях до серця коханих. А правильно приготований – ще й «ключ» до підвищення лібідо.

Але чи знаєте ви, що існують продукти, які знижують бажання і можуть зіпсувати ваше інтимне життя? Швидше виключіть їх зі свого раціону!

1. Алкоголь

Хоча пара келихів вина або кілька баночок пива покращують настрій і налаштовують на романтичні знайомства, в кінцевому підсумку вони ж перешкоджають подвигам в ліжку. Щоб не зіткнутися з фіаско на інтимному поприщі, краще відмовитися від алкоголю.

Спиртні напої з одного боку знижують рівень тестостерону в організмі, від якого залежить потяг, а з іншого боку – зменшують статеву активність.

Надмірне вживання алкоголю може викликати проблеми з ерекцією у чоловіків і труднощі з досягненням оргазму у чоловіків і жінок.

2. Червоне м’ясо

Небезпечно не саме червоне м’ясо, а добавки, про існування яких ми часто не здогадуємося.

Деякі зразки червоного м’яса містять додані гормони й антибіотики, які можуть порушити природний гормональний фон людини або підірвати його здоров’я, якщо вони присутні в більших кількостях.

Ще одна небезпека червоного м’яса при частому вживанні – збільшення зайвої ваги, яке також працює проти лібідо.

Порада!

Хочете здивувати свою половинку в ліжку? Налягайте на інжир!

Доктор Брайан Клемент розповідає, що цей продукт підсилює секрецію гормонів, необхідних для приголомшливого інтиму і навіть збільшує фертильність.

3. Пляшкова вода

Якщо з алкоголем все зрозуміло, то чому зашкодить чиста вода? Виявляється, тут винна не рідина, а тара, в якій вона реалізується!

Бісфенол А (BPA) – це хімічний компонент, що міститься в більшості харчових контейнерів і пляшок для зберігання напоїв. Вчені пов’язують його зі зниженням лібідо і фертильності у чоловіків і жінок. Так, одне дослідження, опубліковане в журналі Fertility & Sterility, продемонструвало чіткий взаємозв’язок між концентрацією BPA в сечі чоловіки та зниженням кількості та життєздатності сперматозоїдів в його еякуляті.

А дослідження, проведене фахівцями Harvard School of Public Health, показало, що жінки з високим вмістом BPA в організмі виробляють на 27% менше життєздатних яйцеклітин.

4. Консервований суп

Навряд чи комусь захочеться під час романтичної вечері їсти суп з банки. Але якщо ви вживаєте його часто в якості альтернативи свіжоприготованому першої страви, вам варто знати про один нюанс!

Консервовані супи містять величезну кількість натрію. У схильних до цього людей вони можуть викликати підвищення артеріального тиску і зменшення припливу крові до репродуктивних органів, результатом чого може стати зникнення бажання.

Якщо без супу з банки ніяк не обійтися, фахівці радять приготувати какао. Виявляється, цей продукт багатий флавонами, які збільшують приплив крові, нормалізують роботу кровоносних судин і дарують бажання.

А ви знали?

Дослідники з University of Hawaii виявили, що жінки, які приймають женьшень, більш ненаситні в ліжку. А все тому, що цей продукт збільшує лібідо на рекордні 68 відсотків. Спробуйте подати на романтичну вечерю чай з женьшеню!

5. Соєві боби

Це один з найбільш спірних харчових продуктів, у якого є як прихильники, так і противники.

У дослідженні, опублікованому в журналі Nutrition, з’ясувалося, що високий рівень сої в організмі жінки може порушити функції яєчників. А дослідження, проведене фахівцями Harvard School of Public Health, показало, що половина порції сої в день достатньо, щоб скоротити кількість сперматозоїдів на 40 відсотків у здорових чоловіків!

Високу заклопотаність викликає також те, що велика частина сої, що надходить на ринок, генетично модифікована.

6. Цукор

… і продукти з ним в складі. Чистий рафінад не просто шкідливий для вашої талії, він може істотно погіршити ваше життя.

Допустима добова норма цукру становить 25 грамів, що приблизно дорівнює 6 чайних ложок. І це навіть менше, ніж присутня в одній баночці солодкої газованої води!

Одне дослідження показало, що цукор різко знижує кількість тестостерону в організмі, одночасно збільшуючи рівень естрогену, що в кінцевому підсумку негативно впливає на лібідо і сприяє появі «пивного» живота..

7. Картопля фрі

Після ресторану швидкого харчування стрибнути в ліжко і насолодитися прекрасним проведенням часу? Навряд чи вийде! Смажена у фритюрі їжа важка для шлунка, але крім цього вона шкодить лібідо.

За даними видання Medical Daily, трансжири, що містяться в смаженій їжі, різко знижують чоловіче і жіноче лібідо. Крім того, вони можуть привести до появи великої кількості аномальних сперматозоїдів в еякуляті чоловіка.

8. Солодка газована вода

Експерти International Society for Sexual Medicine (ISSM) розповідають, що надмірне вживання газованої води може сприяти розвитку метаболічного синдрому і привести до появи еректильної дисфункції. Тому слід триматися трохи далі від коли, содової й соків з доданим цукром.

Ще одна підступна властивість перерахованих напоїв – зниження рівня серотоніну в організмі. У цьому «винні» штучні підсолоджувачі, присутні в напої, особливо, аспартам. Серотонін необхідний людині для відчуття щастя, а його низький рівень пов’язаний зі зниженням лібідо.

На замітку!

Популярною стравою для романтичної вечері є устриці. А знаєте чому? Справа в тому, що вони містять багато цинку, який грає важливу роль у виробництві гормонів, необхідних для гарного інтиму.

Але в той же час експерти попереджають, що устриці можуть поглинати токсини. Якщо ви не впевнені в якості та свіжості товару, краще виключити їх з романтичного меню.

9. Попкорн з мікрохвильовки

Організувати перегляд цікавого фільму з плавним переходом задоволень в ніч – звучить дуже заманливо. Але не дозволяйте власноруч приготовленому попкорну зіпсувати вам вечір!

Відповідно до одного з дослідженням 2009 року, пакети для попкорну містять хімічні сполуки під назвою перфторалкілові кислоти, які сприяють зниженню інтимного потягу, а при частому вживанні – навіть зменшують кількість сперматозоїдів в еякуляті чоловіків.

Висновок

Якщо ви шукаєте «афродизіак» серед харчових продуктів, придивіться до кавуна! Хоча він на 92 відсотки складається з води, решта 8 відсотків припадають на життєво важливі поживні речовини для інтимного здоров’я пари.

Дослідники з Texas A & M Fruit and Vegetable Improvement Center з’ясували, що кавун містить інгредієнти, які надають віагроподібну дію на кровоносні судини людини та навіть можуть допомогти збільшити лібідо.

Кавун багатий на цитрулін, який перетворюється нашим організмом в аргінін – амінокислоту, яка підвищує рівень оксиду азоту. Це розслабляє кровоносні судини точно так же, як це роблять популярні препарати для підвищення лібідо.

Соцмережі