Витамины и БАДы от Doppelherz: почему они популярны

Неправильное питание – одна из проблем современного мира. Согласно данным Всемирной организации здравоохранения, невозможность питаться так, как нужно, ведёт зачастую не только к проблемам с желудком, но и к нарушению работы сердечно-сосудистой системы.

Докладніше

Одинадцять вивчених корисних властивостей їжовика гребінчатого

Їжовик гребінчастий використовується в медичних цілях у вигляді чаю, настойки, порошку або капсул. Його можна вживати в їжу в свіжому вигляді, а також злегка обсмаженою на вершковому маслі або топленому маслі ДХІ.

Докладніше

З чого складаються ваші мультивітаміни? Десять інгредієнтів, на які слід звернути увагу

Ні для кого не секрет, що організм людини найкраще функціонує тоді, коли регулярно отримує високоякісне харчування.

Докладніше

Сім корисних властивостей рідкого хлорофілу для організму

Саме хлорофіл дає той безтурботний зелене забарвлення парках і лісах. Це зелений пігмент в клітинах рослин, відповідальний за виробництво енергії шляхом фотосинтезу під впливом сонячного світла.

Докладніше

Ягоди годжі: корисні властивості і шкода, відгуки, як приймати де купити

Напевно, кожен бачив рекламу чудотворних ягід годжі: усміхнені люди на тлі спокійного блакитного моря їдять червоні ягоди. Ягоди годжі не просто стали надпопулярними, але і перетворилися на справжній бренд. Їх купують за шалені гроші і приписують їм неймовірне вплив на організм і чудотворні властивості.

Докладніше

Що потрібно знати про головні азіатські Суперфуди?

Не встиг вщухнути ажіотаж навколо ягід годжі, кіноа і спіруліни, в хедлайнери списку найбільш популярних Суперфудів вирвалася нова трійка багатонадійних гравців: чай матчу, питний колаген і хлорела.

Докладніше

Вітамін D

З точки зору харчування, важливі дві форми вітаміну D. Вітамін D2 (ергокальциферол). Ця форма синтезується з рослин і продуктів-попередників дріжджів. Ця форма зазвичай використовується в добавках, що містять високі дози. Вітамін D3 (холекальциферол). Це найбільш активна форма вітаміну D. Вона утворюється в шкірі, коли шкіра піддається впливу прямого сонячного світла. Найбільш поширене джерело серед харчових …

Докладніше

Exit mobile version