Як правильно обрати гінеколога?

Жіноче здоров’я — це багатство, яке важливо і потрібно зберегти. Багато захворювань з гінекології протікають у жіночому організмі без симптомів, тому необхідно займатися своїм здоров’ям та своєчасно відвідувати спеціаліста з профілактичною метою.

Найважливішою умовою для успішного лікування є вибір хорошого лікаря, який зможе поставити правильний діагноз, запропонувати план ефективного лікування та розповісти, як уберегтися від ускладнень або запобігти погіршенню стану. В медичному центрі ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» з профільним направленням гінекологія Суми — це професіоналізм лікарів найвищого рівня.

Коли потрібно звертатись до гінеколога?

Жінкам рекомендується відвідувати гінеколога 1-2 рази на рік навіть у випадку, якщо жодних підозрілих симптомів та скарг немає. Багато інфекцій розвиваються у жіночому організмі безсимптомно. І якщо виявити захворювання на початковому етапі, це заощадить багато часу, фінансів та нервів.

Основні показання до відвідування гінеколога:

  • планування вагітності;
  • дискомфорт та болі внизу живота;
  • порушення менструального циклу;
  • новоутворення в зоні статевих органів;
  • патологічні виділення;
  • підозра безпліддя.

Слід бути уважним до свого організму та при підозрілих симптомах звертатися негайно до гінеколога.

Як відбувається перша консультація у гінеколога?

Консультація в медичному центрі ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» з профільним направленням по гінекології починається зі збору анамнезу. Лікар вислуховує скарги пацієнтки та ставить запитання. Найчастіше вони стосуються того, чи живе пацієнтка статевим життям, чи планує вагітність, чи використовує контрацептиви, як проходить менструальний цикл, чи були в минулому гінекологічні захворювання та як лікувалися.

При зовнішньому огляді лікар перевіряє зовнішні статеві органи, молочні залози, лімфовузли у пахвинній ділянці. Жінкам, які живуть статевим життям, призначають внутрішній гінекологічний огляд. Лікар використовує вагінальні дзеркала різних розмірів та форм, щоб оглянути стан піхви, шийки матки тощо. Така діагностика дозволяє своєчасно виявити ерозію, кісту, опущення органів, запальні процеси органів малого таза та інші проблеми. Також за допомогою дзеркала лікар робить мазок із піхви та зішкріб із шийки матки. Далі ці матеріали вирушають на бактеріологічне чи цитологічне дослідження.

Іноді може бути потрібний огляд з кольпоскопією. Так називається дослідження з використанням кольпоскопа — медичного інструменту з підсвічуванням, що виводить зображення одразу на монітор. Огляд із кольпоскопією є найефективнішим методом діагностики раку шийки матки та всіляких передракових змін епітелію. Лікар отримує можливість оцінити рельєф слизової, судинний малюнок, форму шийки матки.

Не забувайте про те, наскільки важливо підтримувати здоров’я жіночої репродуктивної системи. Відсутність своєчасної діагностики та лікування може призвести до серйозних наслідків. Прийти на консультацію до гінекології в Сумах двічі на рік набагато дешевше та простіше, ніж потім довго лікувати різні гінекологічні хвороби.

Соцмережі

Exit mobile version