Як обрати слуховий апарат для дитини

Сучасні надбання в сфері виготовлення слухових апаратів дозволяють підібрати одразу декілька оптимальних моделей, які будуть повністю влаштовувати дитину будь якого віку. Головне, що треба враховувати з самого початку пошуку, це необхідність отримання якісної консультації спеціаліста. Як правило, мова йде про сурдолога. Без попередньої зустрічі з лікарем, шанси на успішний вибір пристрою зовсім незначні. Тому почати треба саме з таких дій.

Критерії вибору

Саме з критеріїв майбутнього пошуку оптимального слухового апарату й треба починати. Адже безпосередньо маленький користувач має визначати свої потреби, а не лікар чи батьки. Аналоговий слуховий апарат непридатний для використання дітьми. Взагалі, такі пристрої відійшли в минуле і лише зрідка використовуються людьми похилого віку. Для молодшого покоління такі прилади неприйнятні. Хоча б з тої причини, що малюк лише пізнає світ і якість цього знайомства неодмінно відіб’ється в майбутньому. Серед головних критеріїв вибору виокремлюють такі:

  • рівень втрати слуху;
  • потреби в слуханні (кількість контактів, соціальне оточення тощо);
  • загальний стиль життя;
  • якість звуку та зручність.

Перераховані пункти є і будуть визначальними, але їх потрібно коригувати з огляду на рекомендації лікаря.

Види слухових апаратів

Головною ознакою для пристроїв є спосіб розміщення. Так, дані пристрої для дітей можуть бути:

  • завушні (кріпляться безпосередньо на вухо);
  • внутрішньо вушні (майже непомітні, схожі на невеликий навушник);
  • внутрішньо канальні (зовсім непомітні, але підходять для більш старшого віку дитини).

Якщо порівнювати ці три ключові види, то завушні найбільш прийнятні, адже мають більшу потужність і вирізняються значною кількістю доступних опцій.

Вибір та придбання

Отже, ви отримали необхідну консультацію лікаря і маєте вже уяву, серед яких моделей треба обрати. Одразу зауважимо, що слух – це не те, на чому слід економити, тому намагайтесь придбати якісну апаратуру будь-що. Стосовно виробника не існує одностайної думки. На даний момент серед найвідоміших брендів можна виокремити такі: Siemens, Phonak, Widex і ще декілька не менш якісних торгових марок. Головне, зрозуміти, що визначальними є зручність користування слуховим апаратом, та безпосередня якість налаштування пристрою. Лише тоді ваша дитина буде відчувати себе максимально комфортно.

Соцмережі

Exit mobile version