Як швидко схуднути в ляшках: дієта, вправи, масаж, косметологія, кардіотренажери

Багато жінок задаються питанням, як швидко схуднути в ляшка та стегнах, прибрати живіт, адже струнка фігура, для жінки значить дуже багато. По-перше, це сприятливо діє на весь організм, в цілому. Зайві кілограми ускладнюють рухи, знижують, властиву слабкій статі, граціозність і піддають швидку втому. А по-друге, жінка зі стрункою статурою, набагато впевненіше почувається в суспільстві. Усякі комплекси відсуваються на другий план, спілкування стає приємним, а кількість шанувальників збільшується.

Проблема непропорційно великих розмірів ляшок переслідує не одну жінку. У багатьох випадках ноги наливаються жировою тканиною, після пологів. А буває і так, що молода дівчина стикається з ожирінням ляшок ще до зачаття дитини. У цьому випадку, причиною зайвих кілограмів є низька рухливість і неправильне харчування. Хоч би що там було, схуднути у ляшках жінкам набагато важче, ніж від зайвої ваги у верхній частині тіла.

Що робити, щоб схуднути в ляшках?

Сама по собі проблема великих ляшок не піде. Для вирішення цього питання, власникам жирових накопичень у ногах доведеться постаратися. Для цього можна вдатися до наступних методів:

 • дієта;
 • регулярні фізичні вправи;
 • косметичні процедури;
 • кардіотренажери;
 • масажі.

Кожен з цих методів допоможе схуднути в ляшках і ми докладно розглянемо кожен із них у цій статті. Важливо пам’ятати, що наполегливість у досягненні мети є важливим фактором. А якщо дівчина чи жінка, поставила собі завдання і нехтує ними, то схуднути в ляшках буде дуже складним завданням.

Сідаємо на дієту

Правильне харчування – це перше, на що необхідно звернути увагу, коли потрібно швидко схуднути в ляшках. Для цього доведеться відмовитися від улюблених, але дуже шкідливих, борошняних солодощів, від усього смаженого та жирного. У їжу краще вживати низькокалорійні продукти та напої. Розглянемо, які продукти не варто вживати, якщо ви вирішили ефективно схуднути в ляшках.

 • Борошно – хліб, булочки і т.д. містять високий рівень вуглеводів, які пов’язують жирову клітковину і роблять її важко виводиться. Виключаючи цей продукт із раціону, жирова тканина легше виводиться природним шляхом, у процесі метаболізму.
 • Солодощі – не менш шкідливі, для людей із зайвою вагою, а у складі із вуглеводами, дають подвійний ефект. Саме з цієї причини, охочим схуднути не рекомендуються борошняні кондитерські вироби.
 • Смажене – так само, як і копчені продукти, смажене блюдо завжди містить велику концентрацію холестеринів. А постійне вживання, такої їжі викликає неминуче накопичення жирів.
 • Жирна їжа – деякі продукти, які вважаються другорядними, можуть зробити страву шкідливою для людей повними ляшками. Наприклад, майонез може зробити корисний салат висококалорійним, що зовсім не корисно.
 • Алкогольні напої – від них краще повністю відмовитися, оскільки спирти сприяють згущенню крові або її згущенню, а це уповільнює кровообіг та виведення жирової клітковини.

До всього вищезгаданого слід додати, що всі види фастфуду (швидкого харчування) навіть якщо про них заявлено, що вони низькокалорійні, сприяють накопиченню жирових відкладень.

Для того, щоб швидко схуднути в ляшках, є найкраще, нежирні та вітамінізовані продукти, розглянемо їх.

 • Риба – (але тільки, якщо нежирна і не копчена) прискорює метаболізм, дозволяє насититися людям, які звикли до калорійної їжі.
 • Салати з фруктів та овочів – несуть велику кількість вітамінів, які сприяють зростанню м’язів. М’язова тканина формується з жирових відкладень, але без корисних вітамінів, жири легко відкладаються. Тому, можна сказати, що вітаміни, при активному способі життя, є жироспалюючими продуктами.
 • Крупи – добре підходять для здорової дієти. При цьому гречка, рис, горох чи кукурудзяна крупа можуть стати гарною заміною вермішелі.

Щоб зробити ноги стрункими та забути про пишні ляшки, потрібно не лише відмовитись від шкідливої ​​їжі. Також слід встановити раціон, який не дозволить переїдати, але й не дасть людині залишатися голодною. При цьому слід пам’ятати, що такі продукти як яйця, молоко та м’ясо потрібні організму, але в помірній кількості.

Їсти під час дієти для схуднення ляшок краще 2-3 рази на день, невеликими порціями.

Вранці дуже легкий сніданок, в обід трохи більше і ввечері, як і в обід, але до 19:00. Після 7 вечора, їсти, вже не варто. Однак не у всіх вистачає терпіння, тож можна просто попити чаю.

Вправи, які допоможуть схуднути, прибрати живіт і ляшки

Приділяючи увагу лише дієті, домогтися схуднення дуже складно. Для цього потрібно голодувати жоден місяць, а в деяких випадках це навіть неможливо. Наприклад, коли у організмі великий дисбаланс обміну речовин. Для мам, що годують, сідати на дієту взагалі шкідливо. Тому, щоб ефективно скинути вагу на ногах та зробити їх привабливими, слід робити фізичні вправи.

Є велика різноманітність рухів, які спрямовані на покращення характеристик ніг, але всі вони призначені для різних цілей та груп м’язів. Таким чином, якщо людина не знає, які потрібні вправи для спалювання жиру на ляшках, то вправи будуть не ефективними. Наведемо кілька вправ спрямованих саме на те, щоб швидко схуднути у ляшках.

1. Розминка

Перед виконанням вправ необхідно виконати розминку. Легкі рухи допомагають запобігти шоковому стану тканин, який обов’язково настає через деякий час після занять. Для розминки підходять тканини руху, що розтягують: махи ногами, шпагат (наскільки можливо), масування ляшок.

Для махових рухів потрібно мати наголос під рукою, наприклад стілець зі спинкою або стіл. Замах однією ногою потрібно робити якнайсильніше. Для кожної ноги потрібно зробити по 10 замахів.

Ще один маховий рух – це ножиці. Для цього слід сісти на підлогу, підняти обидві ноги над підлогою, утримуючись руками за спиною та по черзі зводити, розводити ноги.

Після кожної вправи потрібно масажувати ляшки, щоб кров добре циркулювала. Навіть якщо ви відвідуєте спортзал, не варто соромитися масажувати ноги, адже це основна дія, яка сприяє виведенню жирової клітковини.

2. Присідання

Як для чоловіків, так і для жінок, це універсальна вправа, яка створює навантаження на всі м’язи ніг. Однак, щоб присідання більше впливало на внутрішню частину стегон, ноги слід поставити на ширину плечей, а стопи згорнути всередину, у напрямку один до одного.

Щоб максимально залучити м’язи стегна, що дозволить ефективно та швидко схуднути у ляшках, слід робити присідання з різним становищем стоп. 15 – 20 присідань зі згорнутими всередину шкарпетками і така ж кількість присідань з розгорнутими та прямими стопами.

3. Присідання на одній нозі

Ця вправа дозволяє ефективно схуднути у ляшках. Для того щоб спростити його виконання, поставте позаду стілець. Стоячи спиною до стільця, праву ногу потрібно зігнути в коліні і покласти її носок на край стільця, а на лівій нозі присідатимемо. Вправа складна, тому виділяйте для кожної ноги по 10 підходів.

4. Стрибки з присіданнями

Цю вправу краще робити проміжною, коли ноги вже трохи втомилися. Для стрибка потрібно злегка розставити ноги, якомога нижче сісти і різко встати, підстрибуючи на обох ногах. Одночасно із приземленням слід трохи сісти і утриматися в такому положенні на 1 – 2 сек. Після кожного підходу робіть перерву на 15-20 сек. Такі рухи не повинні мати інтенсивного характеру, щоб м’язи встигали відпочити і отримати свіжу порцію насиченої вітамінами крові.

5. Бокове підняття ноги в положенні лежачи

Дуже проста вправа для ляшок, яка ефективно спалює жир і на животі. Лягаємо на бік, нижню ногу можна трохи вигнути, для стійкості положення, а верхньою ногою робимо махи вгору і вниз з інтенсивністю 1 рух у сік. Після 20 – 30 прийомів, робимо цю вправу з іншого боку.

Існує ще маса вправ для ніг, але вони впливають на зменшення ляшок другорядним чином. Тобто, виконуючи такі вправи як підняття таза, лежачи на спині, крокування з присіданнями або ін, основне навантаження йде на ікри, а жирова маса ляшок служить як живильне середовище. Тому інші вправи також важливі, але основними вправами, які дозволяють ефективно схуднути в області ляшок у домашніх умовах є ті, які ми перерахували вище.

Косметичні процедури

Жінки, які успішно впоралися з проблемою великих розмірів ляшок, зазначають, що для досягнення цієї мети слід використовувати всілякі способи. Один з додаткових способів ефективно скинути вагу з ляшок – це косметичні засоби.

Для цього можна вдатися до нанесення спеціальної суміші з корисних для схуднення компонентів.

Розглянемо рецепт такої суміші у домашніх умовах. Рецепт суміші дуже простий:

 • оливкова олія – для кращого проникнення всіх складових крему;
 • морська сіль – для руйнування мембрани жирової клітки;
 • мелена кава – тонізує та сприяє виведенню жирних кислот;
 • апельсиновий сік – насичує шкіру поряд корисних вітамінів;
 • натерта на дрібній тертці морква – ще один корисний для шкіри вітамін.

Усі складові, крім апельсинового соку, поєднуються в рівних пропорціях. А в кінці, додається зовсім небагато соку.

Такий крем слід наносити на всю верхню частину ноги (ляшки, стегна). Після нанесення суміші, оброблене місце краще обмотати поліетиленом, щоб створити атмосферу, що вбирає.

Подібна процедура найбільш ефективна після лазні та гарячої ванни, коли пори на шкірі відкриті. А тривалість сеансу має перевищувати 45 хв. В іншому випадку можуть виникнути побічні ефекти у вигляді подразнення. Ну і звичайно, після такої процедури краще прийняти душ.

Цей спосіб допомагає швидко схуднути у ляшках у домашніх умовах, але є й інші. Наприклад, приймати скипидарові ванни Залманова.

Також є рецепт схуднення в ляшках в домашніх умовах, який передбачає приготування суміші за допомогою змішування в рівних пропорціях оливкової олії, цукру, морської солі та кавової гущі. Застосовується така скраб-суміш перед прийомом душу – їй необхідно ретельно натерти ляшки.

Кардіотренажери

У спортзалах та фітнес-клубах розміщено два типи тренажерів, які спрямовані на стимуляцію кровообігу та які служать для силових вправ. Для зменшення обсягу ляшок, краще підходять кардіотренажори. Серед них бігові доріжки, стопери та велотренажери. Всі ці пристрої відмінно підходять, щоб дати тілу необхідну для здорової фігури інтенсивність. На жаль, нерухомий спосіб життя практично завжди супроводжується ожирінням.

Стопер

Тренажер для імітації ходьби. При цьому існують механічні та електричні варіанти пристосування. У механічному варіанті, ступінь навантаження регулюється лише завдяки швидкості рухів. А ось електричні стопери дозволяють задати ритм.

Велотренажер

Механічні типи цього тренажера вже практично зникли з усіх спортивних закладів. Проте від цього люди лише виграли, адже вони дуже непрактичні. Сучасний імітатор велосипеда дозволяє забути про час, тому що в ньому є функція, яка встановлює потрібний кілометраж пробігу. До того ж електричні варіанти оснащені перетворювачем навантаження, що дозволяє імітувати катання на велосипеді гірською місцевістю.

Бігова доріжка

Один з найкращих варіантів ефективно та швидко схуднути у ляшках. На цьому тренажері досягається максимальна рухливість тіла, завдяки чому стимулюються процеси метаболізму, робота імунної системи та насичення тканин киснем і, звичайно ж, кровообіг.

До того ж варто додати, що кардіотренажери є одним з кращих способів зробити красиву фігуру і ефективно прибрати жир не тільки з ляшок, але і з живота. Навіть, якщо не звертати уваги на інші методи схуднення, щоденні заняття на цих тренажерах можуть швидко вирішити проблему зайвих кілограмів. Головне — правильне харчування та завзятість.

Масаж

Як раніше вже було згадано, масаж дуже важливий, коли потрібно схуднути. Саме тому різновидів масажу досить багато. Наведемо кілька прикладів масажу, які допоможуть швидко та схуднути у ляшках.

Масаж в домашніх умовах

Найпростіший і найдешевший спосіб. У домашніх умовах можна зробити масаж самостійно або попросити своїх близьких. У будь-якому випадку, краще застосовувати спеціальні олії для масажу.

Перед початком інтенсивного масування ляшок підшкірний шар потрібно розігріти. Для цього потрібно добре розтерти шкіру, починаючи з легких погладжувань. А після розігріву, жировий прошарок можна м’яти, перекочувати та пощипувати. Головне, щоб процедура не приносила шкоди, у вигляді синців.

Масаж у фахівця

Насправді відсоток людей, які знають про силу дії масажу, дуже маленький. Однак фахівці, які є в багатьох СПА-салонах, розуміють усі тонкощі своєї справи і можуть зробити процедуру, що розслаблює і водночас цілющою.

Вакуумний масаж

Просте пристосування із пластику, гуми або силікону називають масажними банками. Така баночка коштує зовсім не дорого, а купити її можна практично у будь-якій аптеці. Метод вакуумного масажу підходить для людей з тонкою шкірою. Присоси відмінно стимулюють кровоносні капіляри і дають можливість позбутися верхнього жирового прошарку.

Водний масаж

Найкраще приймати перед лазнею чи сауною. Струмені води направляють на потрібні ділянки тіла, регулюючи силу потоку. Як правило, подібний масаж присутній разом із саунами, а окремо його знайти складно. Але якщо у ванні напір води непоганий, тоді гідромасаж можна влаштувати в домашніх умовах, а силу струменя доведеться регулювати відстанню.

Масаж LPG

Подібний вид масажу проводиться лише у спеціалізованих установах. Річ у тому, що для цього масажу використовують дороге обладнання. У разі проблемних ляшок, ЛПГ масаж роблять насадкою для перекочування шкіри. Процедура досить приємна і дуже ефективна як проти жирових відкладень, а й у боротьбі з целюлітом.

Як максимально швидко схуднути у ляшках?

Якщо судити про швидкість схуднення, то тут є багато умов, які впливають на спалювання жиру. Зробити ноги стрункими можна за тиждень, місяць чи півроку, все залежить від того, на якому місці, за шкалою пріоритетів, стоятиме ця проблема. І звичайно ж, велику роль відіграє скільки часу людина приділятиметься на себе.

Як схуднути у ляшках за тиждень?

Тиждень, це дуже короткий термін для того, щоб усунути ефективно схуднути в ляшках. Щоб досягти вагомого результату та схуднути в ляшках за тиждень, питанню спалювання жирів потрібно приділяти не менше 10 годин на день. При цьому потрібно буде застосовувати всілякі способи схуднення, починаючи від зниження калорій у їжі та закінчуючи походами до спортзалу.

Дієта має бути суворою. У їжу потрібно вживати лише натуральні продукти, варені чи приготовані на пару. Добре підходять пшоняна та вівсяна каші, з додаванням до раціону свіжих овочів. Протягом всього курсу, один раз, на 5 дні наполегливої ​​дієти, дозволяється поїсти солоненької риби, але не більше 150 гр.

Незважаючи на посилену дієту і навіть почуття голоду, слід збільшити свою активність. Вранці потрібно робити вправи для ніг, а ближче до обіду краще вирушити до спортзалу. При цьому заняття повинні мати імпульсивний характер. Після бігових доріжок, велотренажерів та іншого навантаження на ноги, масаж у фахівця найкраще сприятиме виведенню жирових накопичень у ляшках.

До всього вищепереліченого необхідно додати, що в перший день, коли було прийнято рішення виділити тиждень для того, щоб схуднути в ляшках, відвідування сауни стане відмінним мотиватором. І через 7 важких днів, докладені зусилля та наполегливість, обов’язково дадуть свої результати.

Схуднути в ляшка за місяць

Встановлювати місячний термін для схуднення ляшок зручно, коли немає великого запасу часу. Однак варто пам’ятати, щоб досягти успіху, щоденні витрати часу мають становити близько 3 – 4 годин. У такому випадку, з раціону потрібно прибрати тільки жирне, солодке та борошняне.

Інші продукти повинні бути присутніми, але у встановленій кількості. Наприклад, м’ясо має бути нежирним, не більше 100 гр на день. Яйця можна вживати по 2 шт, у вареному вигляді, раз на 3 дні. А кисломолочні продукти та тонізуючі напої потрібні у великих дозах.

За місяць у більшості випадків реально повністю позбутися целюліту та зайвого обсягу ляшок і жиру на животі, якщо щодня приділяти цьому увагу. В один день відвідати масажний салон, в інший сауну, а третій день виділити для обгортання ляшок із застосуванням спеціальних сумішей. А вправи для ніг повинні увійти в звичку. Їх краще робити вранці, але якщо є час, тоді увечері проводити легкий сеанс тренувань.

Коли зовсім немає часу

Як правило, якщо немає часу, значить у людини активний спосіб життя, а проблеми ожиріння виникають тільки при неправильному харчуванні і сидячій роботі. В цьому випадку, найзручніше справлятися з налитими ляшками в домашніх умовах. Не пошкодуйте коштів та придбайте баночку для вакуумного масажу. З продуктів харчування виключіть калорійну їжу та постарайтеся робити хоча б невеликі пробіжки на шляху на роботу. Привчіть пити чай після обідньої перерви. Бажано, щоб він був міцний і не надто солодкий.

Для того, щоб зробити ноги стрункими і при цьому не витрачати на цей час, головним аспектом є тверда віра в успіх. Встановити певні терміни відновлення нормальних обсягів, звичайно ж, немає можливості, але здорова їжа та спортивні заходи у вихідні, однозначно приведуть до потрібного результату та допоможуть ефективно схуднути у ляшках.

Соцмережі