Як швидко приховати роздратування після депіляції

Будь-яка жінка мріє мати гладку шкіру на всіх ділянках свого тіла. У 21 столітті мати волосся на ногах, обличчі, в зоні пахв і бікіні вважається поганим тоном, а так же ознакою недоглянутості їх власниці.

Тому, щоб не відставати від стандартів краси в хід йдуть бритви, епілятори, лазери і, звичайно ж, така послуга, як депіляція.

Найбільш популярними вважається депіляція воском або цукровою пастою. Дану процедуру можна провести, як самостійно в домашніх умовах, так і за допомогою спеціально навчених майстрів в салоні.

Багато жінок впевнені в тому, що після такої процедури не буде небажаних подразнень, як, припустимо, після гоління. Але ця думка помилкова. Навіть під керівництвом спеціально навченої людини, ніхто не застрахований від негативних наслідків. Адже ніяким фахівець не може гарантувати те, як відреагує шкіра. Щоб уникнути появи подразнень варто розібратися в самих причинах.

Причини появи подразнень після депіляції

Перший досвід в даній процедурі. Так, в перший, другий, а може бути і третій раз, ваша шкіра буде реагувати почервонінням, подразненнями.

Відбувається це тому, що ніжна, що не підготовлена шкіра не встигла звикнути до такого агресивного впливу, як депіляція.

Алергія. Дуже часто буває так, що будь-який компонент в складі воску або цукрової пасти є алергічним для клієнта.

Саме тому, перед тим як почати робити процедуру нагадайте майстру (так, він теж може забути, всі ми люди), щоб спочатку він завдав засіб на невелику ділянку шкіри.

Поспостерігайте за реакціями і, якщо все добре, можна продовжувати процедуру.

Прострочений або просто неякісний склад засобу. Щоб убезпечити себе від подібної ситуації, попросіть майстра показати вам термін придатності. Ви маєте на це повне право.

Чутлива шкіра. Зазвичай в цій ситуації жінка сама знає про те, що її шкіра, так чи інакше відреагує на подібну процедуру, тому дивуватися, швидше за все, не стане.

Неправильний догляд до і після депіляції.

Як запобігти появі подразнень після депіляції

Щоб запобігти появі подразнень, потрібно заздалегідь ознайомитися з наступними правилами:

  • до початку процедури, необхідно обов’язково розпарити шкіру, а так само обробити її або антибактеріальним милом, або спеціальними антисептичними засобами;
  • протягом усієї депіляції тримати під рукою дезінфікуючий засіб;
  • після процедури під суворою забороною на кілька днів сауна, басейн, лазня, солярій і відкрите сонце.

Як приховати роздратування після депіляції

Якщо ж роздратування все-таки з’явилися, то найефективнішим буде:

  • обробити шкіру антисептичними засобами, без вмісту спирту;
  • зволожуючий крем. Наносити тонким шаром, без зайвого розтирання руками. Краще нанести точково і почекати поки вбереться;
  • тальковмісні засоби або дитяча присипка.

Депіляція вважається хворобливою і, в якійсь мірі, небезпечною процедурою. Саме тому вона не рекомендована для проведення в домашніх умовах.

Найкраще звернутися до фахівців, попередньо ознайомившись з відгуками і санітарними умовами.

І нехай говорять, що краса вимагає жертв, але все-таки, здоров’я завжди важливіше.

Соцмережі