Стрибки на скакалці для схуднення

Для багатьох з нас скакалка асоціюється з дитячими іграми. Але для спортсменів давно вже стали ефективним інструментом стрибки на скакалці для схуднення. Вони допомагають підтримувати правильну вагу і достатню гнучкість. Зараз продаються не тільки звичайні пристосування, до виду яких ми звикли з дитинства. З розвитком електронних технологій навіть цей простий спортивний снаряд змогли обладнати лічильником калорій.

Трохи теорії

Їх можна купити за доступною ціною в спортивних магазинах або через Інтернет. Сучасні скакалки оснащені ергономічними і не слизькими ручками, а електронний лічильник калорій вміє також визначати час тренування, керуючись індикатором зниження ваги. Тепер ваші заняття з модернізованою скакалкою можуть бути приємними, комфортними і набагато більш ефективними. Стрибаючи, ви спалюєте жир. Стрибки зі скакалкою є прикладом вправ на витривалість – так званих «кардіо».

При виконанні цього виду діяльності, ви стимулюєте роботу дихальної та кровоносної системи. Регулярні тренування зі скакалкою підвищують витривалість і працездатність, а також сприяють скороченню жирової тканини. Розщеплення жиру, це процес, який відбувається тільки в аеробних умовах. Саме тоді кількість кисню, що надходить в організм, покриває або навіть перевищує потреби в ньому.

Необхідні умови створюються лише в тих випадках, коли ми виконуємо вправи протягом тривалого часу і з помірною інтенсивністю. Якщо ви хочете позбутися від непотрібного жиру за допомогою стрибків зі скакалкою, то повинні пам’ятати про деякі правила. Тренування повинна тривати не менше 25 хвилин. Після закінчення цього терміну велика частина енергії, що утворюється в м’язах, буде спрямована на розщеплення жирів.

Просте спортивне пристосування не для всіх

Люди, які страждають великою надмірною вагою і ожирінням, повинні відмовитися від стрибків зі скакалкою. Під час подібних вправ зайві кілограми справляють сильний тиск на їх суглоби, що призводить до незворотної деформації. Крім цього, вправи про які йде мова, є досить інтенсивними. Людина, яка раніше не займалася спортом і відрізняється слабкою фізичною формою, може не впоратися з таким завданням. А ще, згадана техніка вправ не підходить для людей, які тільки почали поєднувати програму схуднення з систематичною фізичною активністю.

Стрибки на скакалці для схуднення: підтримка форми

Стрибки зі скакалкою сприяють поліпшенню фігури і збереженню стрункості. Ці вправи поліпшують пружність задньої частини плечей і формують плоский живіт. Під час стрибків його м’язи активно працюють, забезпечуючи стабілізацію становища тулуба і підтримуючи рівновагу. Подібні тренування допомагають спалювати до 0,2 ккал / 1 кг маси тіла протягом однієї хвилини, в залежності від інтенсивності стрибків.

Як зробити правильний вибір

Перш ніж почати регулярні тренування зі скакалкою, добре подумайте над вибором її довжини. Коли ви стоїте по центру шнура, рукоятки повинні діставати вам до пахв. Якщо скакалка занадто довга, досить зав’язати вузлики під ручками. Занадто коротка – не годиться, тому що вона здатна ускладнити тренування.

Дивіться відео, як підібрати довжину скакалки, які бувають:

Навчальний план

Невдало заплановані тренування можуть бути занадто напруженими, що перешкоджає систематичності вправ. Слід поступово збільшувати їх тривалість. Для початку ви повинні пострибати до знемоги, а потім відпочити протягом 1-3 хвилин і пізніше повторити серію стрибків. Цикл слід виконати 4-8 разів. Після двох тижнів щоденних тренувань ваш фізичний стан має покращитися. Серії вправ слід починати з стрибків в повільному темпі.

Стрибки на скакалці для схуднення, вправи, відео:

Соцмережі

Exit mobile version