Школа “Базис” – це школа майбутнього

Середня освіта – це найважливіший етап в житті кожної людини. Від цього залежить майбутня професія, робота, посада, заробітна плата і рівень життя кожного. Останнім часом великої популярності набули приватні школи. Тут дитина має можливість отримати високі знання від найкращих педагогів, які є фанатами своєї справи. Однією із таких шкіл є приватна школа “Базис” – www.basis.kiev.ua.

Місія нашої школи

Ми спеціалізуємося на глибокому вивченні та пізнанні природничих наук, таких як фізика, математика, хімія, біологія, а також англійської мови. Наші педагоги прагнуть зробити свій внесок у зростання покоління нової української інтелектуальної еліти, розумних людей із нестандартним підходом до вирішення будь-яких питань та проблем, а також тих, хто зуміє вплинути на життя країни, і можливо навіть світу.

Наші учні мають можливість вільно висловлюватись з приводу тих чи інших питань та явищ, глибоко пізнавати навколишній світ та оточення. А ми намагаємося допомогти їм у цьому. Якщо ваша дитина хоче здобути високий рівень в природничих науках та вільно володіти англійською мовою, то ми запрошуємо її навчатися у нас.

Мета школи “Базис”

Навчання в приватній школі націлене на допомогу юнакам та дівчатам успішно досягати нових висот у самопізнанні та саморозвитку уже сьогодні.

Головним для педагогів є результат після завершення навчального закладу. Він полягає в отриманні високого рівня підготовки до вступу у вищий навчальний заклад, а також забезпечення гідної якості життя своїм випускникам.

Переваги навчання у нас

На відміну від державних освітніх закладів ми пропонуємо вашим дітям:

  • здобування освіти від педагогів із власними методиками навчання, які роками успішно застосовуються під час навчального процесу. В них поєднуються елементи розваги із ситуаціями з реального життя. Таким чином дитина вчиться знаходити рішення проблем, з якими вона зіштовхнеться в житті;
  • навчання способом зацікавлення учня. Наші педагоги прагнуть будь-що зробити усе можливе, щоб здобувач освіти хотів висловитись, вирішити проблему чи отримати відповідь на важливе для нього питання;
  • виховання, яке поєднує в собі традиційні методики з новітніми підходами до ситуації;
  • розвиток мислення та культури;
  • можливість розкрити та поважати себе, стати справжнім творцем, а не виконавцем;
  • отримати свідоцтво державного зразка про завершення закладу;
  • безпека;
  • постійний зв’язок батьків з учителями;
  • дружня та привітна атмосфера на уроці та в закладі загалом. Ми прагнемо зробити всі умови, щоб дитина із задоволенням відвідувала школу та дізнавалася все більше нової та цікавої інформації.

Наш освітній заклад відкриває необмежені можливості по досягненню висот для кожного здобувача освіти. Ми радо зустрічаємо нових членів нашої дружньої родини та випускаємо в дорослий світ впевнених у собі та своїх можливостях юнаків та дівчат. Завітайте до нас та дозвольте своїм дітям отримати міцну базу знань для їх подальшого навчання та якісного рівня життя. Навчатися та розвиватися з нами цікаво, весело та легко.

Соцмережі