Масаж асахі: що це, навіщо і як його робити

Розбираємося, для чого і як застосовувати популярну методику, які існують протипоказання.

Японський масаж асахі (ЗОДА) включає в себе вплив на лімфатичні вузли і може виконуватися самостійно. Головне – системний підхід.

Що таке масаж асахі

Асахі (ЗОДА) – масаж обличчя з інтенсивним впливом на м’язи. Фахівці стверджують, що цей вид мануальної пластики допомагає уповільнити старіння шкіри, зробити овал обличчя більш чітким, прибрати мішки під очима і зняти набряк.

Вся процедура займає 15-20 хвилин в день, її можна проводити самостійно, а результати помітні вже через кілька сеансів. Важливо дотримуватися правильну техніку, щоб не пошкодити тонкі тканини обличчя. Перед початком процедури потрібно ретельно очистити шкіру і вимити руки. Використовуйте улюблене крем-масло, щоб тертя при масажі було мінімальним.

Якщо при сеансі виникають хворобливі відчуття, це ознака надто різкого впливу. Відпустіть тиск пальців, зробіть рухи плавними і повільними.

Чим корисний масаж асахі

Японський масаж – лімфодренажний. Внаслідок припливу крові до шкіри і м’язів він допомагає:

  • прискорити обмін речовин;
  • прибрати набряки, які виникають через застій рідини;
  • поліпшити колір обличчя;
  • мінімізувати ознаки старіння.

Масаж асахі впливає на глибокі м’язи, внаслідок чого він:

  • позитивно впливає на судини і тканини;
  • підтягує контур обличчя;
  • допомагає розслабити м’язи в гіпертонусі і розгладити дрібні зморшки.

Ніяких додаткових аксесуарів для масажу ЗОДА не потрібно: його виконують пальцями по певним масажних лініях.

Масаж асахі для обличчя за п’ять хвилин

Кожен рух з інструкції потрібно повторювати мінімум три рази. Для максимальної ефективності масаж асахі варто виконувати щодня.

Основні моменти

Притисніть пальці рук трохи нижче скронь, біля вух. Легким надавлюючим рухом ведіть руки вниз до ключиць. Це провокує відтік лімфатичної рідини. Повторіть три рази на початку сеансу масажу асахі і не забувайте виконувати цю вправу в кінці кожного наступного руху.

Лоб

Притисніть подушечки середнього, вказівного і безіменного пальців до лоба. Натисніть і зигзагоподібними рухами проведіть до скронь.

Носо-губні борозни

Притисніть до підборіддя три пальці. Натисніть, проведіть до внутрішніх куточків очей, проходячи навколо губ, а потім до скронь.

Область носа і губ

Покладіть обидві руки на підборіддя. Притисніть три пальці і проведіть ними навколо губ. Поставте подушечки середніх пальців на крила носа і зробіть ними півколо вгору і вниз від нього. Потім повторіть кілька разів лінії від носа до щік і назад.

Овал особи

Покладіть руки з боків носа і натисніть тільки трьома пальцями. Проведіть пальцями по вилицях в сторону скронь.

Область навколо очей

Середніми пальцями натисніть на точку у зовнішніх куточків очей. Повільно проведіть пальцями під нижніми століттями до внутрішніх куточків. Потім зробіть дугу під бровами. Знову перемістіть пальці від зовнішнього куточка ока до внутрішнього.

Щоки

Натисніть на ліву сторону щелепи однією долонею. Проведіть пальцями правої руки від протилежного зовнішнього краю щелепи до верхньої частини носа. Перемістіть пальці від зовнішнього куточка ока до скроні. Повторіть те ж саме на іншу сторону.

Протипоказання для масажу асахі

Руху при масажі повинні бути сильними, відчутними, але не викликати дискомфорт. Зменшуйте тиск для області навколо очей, вух, шиї і нижньої щелепи – в тих місцях, де знаходяться лімфатичні вузли. Ця техніка протипоказана при порушеннях в роботі лімфатичної системи, висипаннях, травмах шкіри (порізах, запаленнях і алергічних реакціях), застуді або грипі.

Дуже важливо дотримуватися гігієнічних норм під час мануальної пластики. Але навіть при очищенні і дезінфекції масаж може привести до невеликих пошкоджень і небажаних наслідків. В одному з досліджень масажу обличчя взяли участь жінки від 17 до 63 років, які пройшли в цілому 169 сеансів фейсліфтинга. Лікарі вивчили короткострокові і пролонговані ефекти після курсів фейспластики та прийшли до висновку, що у третини пацієнток виникали побічні реакції, в тому числі висип, набряки і дерматит. В цілому ж дослідження підтвердило користь масажу, хоча і ґрунтувалося на суб’єктивних відчуттях респонденток. 59% жінок відзначили ефект омолодження, 53% – підвищення еластичності шкіри, 50% звернули увагу на поліпшення кровопостачання особи і відчуття тепла після процедур, а 14% – на зменшення видимих зморшків.

Сеанс масажу асахі, як і будь-яка інша мануальна пластика, – серйозна косметологічна процедура .Проводити процедури фейсліфтинга не можна при онкології, гострих вірусних інфекціях, таких як ГРВІ, грип та герпес, цукровому діабеті у важкій формі, захворюваннях кровоносної системи, ЛОР-хвороб, куперозі, розації, екземі, псоріазі і пошкодженні шийних хребців. Під час вагітності не потрібно відмовляти собі в задоволенні – можна побалувати себе масажем обличчя. Головне, робіть його акуратно, не використовуючи надто інтенсивні рухи. Фейсліфтинг – повністю безпечна процедура, тому немає ніяких ризиків для здоров’я матері і дитини.

Висновки

Дійсно ефект масажу асахі порівняємо з хірургічними ліфтинг-процедурами?

Як і всі антіейдж-техніки мануальної пластики, асахі – гідна альтернатива інвазивні процедури: ботоксу, введення філерів, ниток, мезотерапії і хірургічних операцій.

Масажні руху глибоко опрацьовують тканини обличчя, знімають спазми й затиски, розслаблюють м’язи, активізують обмін речовин, кровообіг і лімфоток. Зі шкіри виводиться зайва рідина, розгладжуються мімічні зморшки, йдуть запалення, зміцнюється м’язовий каркас, на обличчі з’являється здоровий рум’янець, нейтралізуються пігментація і купероз.

На відміну від пластики або «уколів краси», фейспластика – безболісна і безпечна процедура. Вона не тільки дає візуальний омолоджуючий ефект, але ще і нормалізує метаболічні процеси в тканинах.

Чи потрібно робити масаж постійно або можлива перерва? Який період дотримуватися, щоб не було втрати ефекту?

Фейсліфтинг володіє накопичувальним ефектом. Результат ви помітите вже після першої процедури, але, щоб домогтися бажаного, потрібно пройти повний курс – 10-15 сеансів. Точна кількість порекомендує ваш косметолог-естетист, в залежності від віку, стану шкіри і м’язів обличчя.

Якщо в 18-25 років сеанси лімфодренажного масажу можна робити раз на тиждень – для зняття набряклості та профілактики ранніх вікових змін, то вже з 25 років варто проходити повноцінні курси фейспластики раз в 3-6 місяців. З 35-40 років потрібно підключати в догляд антіейдж, скульптуруючої техніки на постійній основі.

Є комплекси, які дають результат навіть при візиті один раз на місяць?

Проведемо аналогію. Мануальна пластика подібна тренуванню в тренажерному залі: те, наскільки швидко ви побачите зміни і як довго буде триматися результат, залежить від регулярності відвідувань. Одного заняття у фітнес-клубі для нормалізації ваги буде недостатньо – так само як і лише однієї процедури масажу обличчя в місяць для профілактики й боротьби з віковими змінами.

Під час масажу запускається вироблення еластину і колагену, розслабляються м’язи і виводиться зайва рідина. Після першого сеансу ви помітите ефект: особа посвіжішає, з’явиться рум’янець, підтягнеться овал внаслідок зняття набряклості і розгладяться дрібні мімічні зморшки. Але для того, щоб закріпити результат і посилити його, необхідно пройти повний курс – 10-15 процедур з періодичністю від трьох до шести місяців.

Техніку масажу підбирає косметолог-естетист після особистої консультації: він оцінює завдання і рекомендує вам необхідну методику.

Соцмережі

Exit mobile version