Як правильно вибрати букет нареченої?

Кожна наречена мріє про ідеальний букет, щоб завершити свій весільний вигляд, але правильно вибрати квіти може бути складно. Цей вибір — одна з найбільш захопливих частин планування весілля. Деякі поради допоможуть нареченій обрати букет, який підкреслить ніжний образ нареченої. Композиція повинна надихати дівчину, а також пасувати сукні та стилістиці весілля. Не варто забувати й про вибір найкращої сукні, яку пропонує модний весільний салон Ariamo, він допоможе красуням обрати весільний одяг.

Поради щодо вибору букету

букет нареченої
Оскільки букет є одним з найважливіших елементів, потрібно бути обережним при виборі кольору, форми, розміру та типу квітів. Тому необхідно знати декілька порад, які зроблять процес вибору легшим:

  • Варто сказати “ні” квітам, які сильно пахнуть — вони можуть спричинити алергічні реакції або викликати погане самопочуття.
  • Якщо живі квіти присутні у зачісці, вони повинні пасувати букету та бутоньєрці нареченого.
  • Композиція повинна бути мініатюрною, аби не перевантажувати образ.
  • Пам’ятати про закон рівноваги: якщо дівчина має сукню не білого кольору, їй варто обрати квіти рожевих або кремових тонів.

Фаворитами композицій є троянди, лілії, фрезії та тюльпани. Ці квіти сповнені ніжності, саме вони подарують нотки жіночої сили та водночас вразливості.

Квіти та традиції

квіти та традиції
Українське весілля завжди було пов’язано із традиціями. Квіти — важлива їх частина. Найцікавішими повір’ями вважають:

  • Гвоздика і гладіолус можуть накликати лиха для наречених.
  • Жовті, чорні, сині та темно-бордові квіти можуть розпалити сварки у майбутньому.
  • Пальмове листя та папороть, за уявленнями давніх українців, несумісні із коханням.

Гарний весїльній букет нареченої

Проте головне пам’ятати, що це лише повір’я, які можна не брати до уваги та керуватися особистими уподобаннями. Для вибору букету більш важливою є форма. Круглі, каскадні, напівсфери — серед великої кількості варіантів варто обрати саме той, який пасуватиме весільній сукні.


Плануючи квіткову композицію на день весілля, наречена матиме багато варіантів для вибору. Проте ця справа більше не буде складною, адже рекомендації допоможуть впорядкувати бажання та окреслити образ букету мрії. Колір і форма композиції мають значення, але головне, аби квіти гармоніювали із сукнею нареченої. Наприклад, весільна сукня А-силуета та маленький круглий букет — найкраще поєднання. На щастя, немає неправильної відповіді, який стиль букета вибрати. Рішення залежить повністю від нареченої.

Соцмережі