Послуги клініки сурогатного материнства професора А. М. Феськова

Діти – найбільше щастя на землі, але, на жаль, не всім воно дається з якихось причин. Сучасні медичні технології дозволяють народити власну дитину, не беручи в цьому безпосередньої участі, лише надавши біологічний матеріал. Йдеться про процедуру ЕКО і сурогатному материнству, яке зарекомендувало себе як надійний спосіб без проблем обзавестися бажаним потомством. У цьому Вам допоможе клініка А.М. Феськова https://feskov.ua/uk/, яка знає все про успішне сурогатне материнство.

Сурогатне материнство – це виношування і народження дитини іншою жінкою, а не рідною матір’ю за попередньо укладеним між ними договором і організацією, яка є посередником між ними.

Сурогатне материнство-повністю легальна в нашій країні процедура, завдяки якій тисячі людей стали щасливими батьками.

Коли варто вдаватися до послуг сурогатної матері

Найпоширеніші випадки:

 • нездатність зачати та виносити здорову дитину з боку біологічної матері;
 • похилий вік батьків;
 • наявність захворювань, що заважають нормальному виношуванню дитини;
 • особисті причини.

Чому для пошуку сурогатної матері потрібно звертатися в клініку а. м. Феськова

Деякі люди вважають за краще працювати без посередників і звертатися безпосередньо до сурогатної матері, але потім стикаються з безліччю помилок і проблем. Клініка А.М. Феськова – це надійний партнер між батьками, які бажають завести дитину і жінкою, здатною надати їм цю можливість. Вона гарантує дотримання всіх прав обох сторін, їх юридичну захищеність і доведення угоди до кінця. Завдяки послугам клініки всі етапи, пов’язані з виношуванням і народженням дитини проходять гладко і не викликають ніяких проблем у майбутніх батьків.

Як проходить сурогатне материнство в клініці а. м. Феськова

Найперший етап цієї процедури-проведення ЕКО. У клініці створюють ембріон з біологічного матеріалу батьків – схрещують сперматозоїд з яйцеклітиною. Отриманий зародок потім підсаджують в матку сурогатної матері, де він протягом усіх 9 місяців росте і розвивається, до пологів. Весь період виношування дитини сурогатна мама ретельно обстежується фахівцями клініки, проходить всі обстеження і регулярно здає медичні аналізи. Для неї розроблені програма харчування, сну і відпочинку, ЛФК і фізичної культури; до неї представлений особистий куратор клініки, який знаходиться з нею на зв’язку 24/7. Іншими словами, створені всі умови для комфортного і безпечного виношування дитини. Пологи також проходять під ретельним контролем з боку фахівців клініки. Для розродження вибираються рекомендовані установи та призначається лікар і акушер найвищої кваліфікації. Після того, як довгоочікуваний малюк з’являється на світ, його віддають батькам, а сурогатну маму виписують додому.

Перелік послуг в клініці а. м. Феськова

В нашій клініці доступні такі послуги клініки Феськова А.М.:

 • підбір сурогатної матері за критеріями майбутніх батьків;
 • вибір установи, в якій буде проходити процедура ЕКО;
 • вибір клініки, де буде обстежуватися сурмама під час виношування плоду;
 • вибір медичного закладу для розродження;
 • допомога в оформленні документів;
 • надання юридичного захисту; – контроль якості на всіх етапах взаємодії;
 • регулярний зворотний зв’язок та підтримка;
 • консультація з будь-яких питань;
 • психологічна допомога.

Соцмережі