10 причин, чому холод корисний для здоров’я

Багато людей бурчать через холодну погоду. Хоча це не тільки ідеальний час для кашлю і ознобу. Це також час, коли більшість з нас просто залишаються вдома і валяються під теплою ковдрою.

Вас може здивувати той факт, що низькі температури насправді можуть бути дуже корисними. Експерти в індустрії охорони здоров’я погоджуються, що холодна погода може таїти більше вигод, ніж теплі літні місяці.

  • Стрес

Прогулянка після недавнього снігопаду не тільки хвилююча і п’янка, але також допомагає знизити рівень стресу.

  • Схуднення

Холодна погода також може допомогти вам спалювати калорії швидше.

  • Ясність думки

Вплив холоду може дати вашому мозку цілу купу користі. Під впливом низьких температур ваше мислення стане більш ясним. Морозна погода може навіть підвищити вашу самооцінку.

  • Спілкування

Ви не повинні лежати під ковдрою цілий день, коли на вулиці холодно. Це відмінна можливість провести більше часу з вашими близькими. Спілкуйтеся з ними, пийте разом чай або займіться ще чим-небудь із сотень можливих варіантів. Весь цей час, який ви проводите разом з іншими людьми, сприятливо позначається на тілі, розумі і дусі.

  • Більше енергії

Під час сезону холодів ви можете помітити, що у вас стало більше енергії. Це відбувається тому, що прогулянки в морозну погоду допомагають використовувати енергію раціонально. Хороша новина в тому, що для цього вам не потрібно перебувати на холоді тривалий час.

  • Сон

У більшості людей проблеми зі сном під час літньої спеки. Але не в зимові холоди, які допомагають вам спати міцніше. Якщо ви страждаєте від безсоння – у вас підвищена температура тіла. Це означає, що вам потрібно підтримувати в спальні температуру, яка трохи нижче звичайної. Оптимальна температура для сну – від 15 до 20 градусів.

  • Відновлення

Для спортсменів і всіх, хто регулярно бігає, контакт з холодною температурою може прискорити відновлення. Особливо для тих, хто відчуває біль від фізичних навантажень.

  • Комахи

Взимку на вулиці немає комарів і інших неприємних комах.

  • Чисте повітря

Холодна погода – це така пора, коли повітря чисте. Це означає, що ми вдихаємо і видихаємо якісніше повітря. Так що вдихніть і насолоджуйтеся здоровими легенями.

  • Позитивний вплив на шкіру

Під час морозних місяців немає необхідності в макіяжі. Тепло може викликати природне почервоніння обличчя. Холод тренує кровоносні судини вашої шкіри, вони стають більш чуйними і роблять ваші щоки рожевими.

Важливо: переконайтеся, що в ході прогулянки ви одягнені досить добре, щоб захистити себе від замерзання в холодну погоду.

Соцмережі