Закоренілі холостяки

Якщо одні жінки закохуються в одружених, тобто, не вільних чоловіків, то інші навпаки — вибирають чоловіка «настільки вільного», що переконати його стати розсудливим і задуматися про серйозні стосунки — завдання не з легких.Холостяки приваблюють жінок. По-перше, вони вільні. По-друге, будь-яка жінка не проти розповісти історію подружці або, через деякий час, своїй дочці про те, що «тато був таким холостяком, який так подобався дівчатам, але був неприступний, а потім з’явилася я, така вся прекрасна й ідеальна, що тато різко змінив статус «закоренілий холостяк» на «в серйозних стосунках».

Однак на ділі життя і стосунки з закоренілим холостяком виглядають і будуються не так легко, як у гарній історії для подружки або дочки. Вийти заміж за холостяка або хоча б побудувати з ним серйозні стосунки — завдання не з простих, адже недарма ваш чоловік — закоренілий холостяк.

Я пропоную розібратися в питанні та дізнати, хто такий холостяк, чому він таким став, як розпізнати холостяка і що ж робити, якщо ви все-таки закохалися в такого чоловіка?

Хто такий холостяк і чому він таким став?

Холостяк — чоловік, який наразі не перебуває в шлюбі. Є особлива категорія чоловіків “закоренілі холостяки” – чоловіки, які не тільки не перебувають у шлюбі, але ще й не прагнуть в нього вступати. І як ти закоренілого холостяка не вмовляй, він залишається байдужим до розповідей жінки про сімейне щастя. Деякі з них бояться брати на себе відповідальність за іншу людину і бояться бути близькими, а деякі з них просто довго шукають свою ідеальну жінку, кожного разу сподіваючись, що наступна буде ще краще.

Найчастіше такі чоловіки отримують в дитинстві заборону від батьківської фігури «не будь близьким». Під цим завжди ховається якась сімейна історія, яка пов’язана або з тим, що йому хтось зробив боляче, або його ображали або кидали.

Історії з життя

Перша

Чоловік, 33 роки ніяк не міг побудувати тривалі стосунки з дівчиною. Череда легких романів змінилася спільним життям з дівчиною, з якою він розлучився через пів року. Пішов тихо, не попрощавшись, в той момент, коли вона зібралася в гості до батьків і поїхала на кілька днів, а він залишився вдома. Його з собою дівчина не запросила, оскільки думала, що він буде працювати, а він не пояснив, що взяв відпустку на вихідні. Він пішов і більше не повернувся, залишивши на столі записку: “Більше не прийду”.

Що дівчина не робила, він ніяк на неї не реагував, сам закрився в собі й почав страждати від безсоння, з’явилася тривога і байдужість до життя. На контакт з колишньою коханою просто не йшов. Змінив номер телефону та ігнорував всі листи в поштовій скриньці.

З’явилися нові романи, але дівчата все були якісь не такі. Втомився від такого життя і вирішив прийти й розібратися, що відбувається.

З сімейної історії стало відомо, що у віці пів року, його мама повинна була виїхати з батьком за кордон, а дитину брати з собою в іншу країну не захотіли й віддали сина на виховання до бабусі, щоб вона не нудьгувала. Та й дідусь трохи гуляв, а бабуся втратила сенс життя і почала впадати в депресію. Тому ця дитина виявилася розмінною монетою. Адже з ним і бабуся зайнята, та й дідусь менше п’є і гуляє. Мама ще була молода і допомога матері (бабусі холостяка) виявилася дуже вчасною.

Результат такого виховання:

з маленького хлопчика виріс емоційно холодний чоловік, який міняв жінок, як рукавички, як тільки вони його починали любити. Ішов і більше ніколи не повертався. В основі поведінки виявився страх, страх бути кинутим коханою жінкою. Тому чоловік завжди йшов першим з відносин.

Висновок:

Мами, не кидайте своїх дітей. Ваші сини потребують вашої підтримки та піклування все життя, тільки на кожному етапі життя по-різному. Від того, що ви в нього інвестуєте, в перші роки життя, залежить його майбутня доля і його щасливі відносини з партнером.Адже в період до року формується особлива близькість у відносинах. Для дитини відсутня мама може означати смерть. Адже саме вона відповідає за базове почуття безпеки, безпеки перед великим світом.

Подивіться на покоління 30-40-річних чоловіків. Здебільшого, вони емоційно холодні й закриті. А чому? Тому що мами були молоді, хтось віддавав дитину бабусям на виховання, а хтось віддавав дитину в дитячий садок. Адже відпустку по догляду за дитиною була до 12 місяців. Так що в 11 місяців малюк вже опинявся в яслах наодинці з самим собою і своїми страхами. Хто виросте з такої дитини? Звідки він навчиться емоційної близькості, якщо вона ніяк мені могла виникнути й розвинутися?

Друга

Інший варіант, коли з родини пішов батько і мама зайнялася пошуком партнера. Дитину передали знову бабусі, а сама мама працювала і ходила на побачення. Знайшла партнера, а допомогти побудувати відносини сина і вітчима забула — і знову дитина залишається сам по собі, кинутий і нікому не потрібний. Мама через страх втратити свого нового чоловіка всіляко його підтримує, виникає конкуренція за увагу жінки в родині.

Починаються конфлікти, в яких мама приймає сторону свого партнера. Син відчуває себе самотнім і нікому не потрібним, вчиться знецінювати свою маму, показує, що вона як би не потрібна.

У дорослому житті у сина може, з’явиться саморуйнування і тяга до екстриму. Чоловік буде злим і незадоволеним, щоб ви не робили, як би ви його не любили. І, звичайно, за такою поведінкою, може ховатися заборона “не існуй”, “не будь близьким”. Захисна реакція такого чоловіка — знецінити близьку людину, щоб не було так боляче, коли вона піде. Тому будьте готові до знецінення.

Результат:

чоловік може виглядати зовні впевненим, але всередині бути кинутою дитиною, яка свій страх втрати приховує за знеціненням всього того, що ви зробили. Стосунки близькі встановлювати не вміє, тому що моделі, як це правильно робити, у нього немає. Жінці необхідно бути терплячою і проявляти безумовну любов. Згодом ваш партнер повірить у ваші почуття і навчиться довіряти вам більше.

Висновок:

мами, коли перебуваєте в пошуку партнера, пам’ятайте, що у вас є син і ваша любов для нього дуже важлива. Йому страшно, все його життя змінюється, коли з’являється новий чоловік у вашому житті. Він відчуває мікс почуттів, і завдання мами — розповісти й підказати йому, що з ним відбувається. Необхідно допомогти побудувати близькість між вашим партнером і сином, саме емоційну близькість. Показуйте вашому чоловікові, що дитина для вас важлива і тоді він буде з такою ж повагою і важливістю ставитися до малюка, як і ви.

Третя

Хлопчик росте в сім’ї, де батько пішов, помер або п’є, зраджує, а мама — вічна жертва. Можливо, їй необхідно багато працювати і часу на сина просто немає. Мама ростить з сина заміну чоловікові, прищеплюючи йому почуття провини, що він зобов’язаний піклуватися про маму і підтримувати її в усі періоди життя. Ось і росте майбутній чоловік, граючи роль психологічного чоловіка в сім’ї, а коли стає дорослим, ще більше піклується про маму, допомагаючи грошима, проводячи з нею час і прагнучи всіляко їй догодити.

Мама, своєю чергою, телефонує до нього багато разів в день і постійно контролює, що відбувається в житті сина. Як же тут ходити на побачення? Просто ніколи. Треба маму завезти на дачу, в магазин, покупки забрати. Відпустка? Тоді треба з мамою побути, тому що вона нудьгувати буде. Ось так і живуть мама і син в одній квартирі, а всі дівчата, які зустрічаються на шляху сина, нещадно розкритиковані мамою.

Рекомендація:

мами, якщо ви побачили таку ситуацію у вашому житті і ви самотні, побудуйте своє особисте життя окремо від сина. Можливо, треба подумати про те, що ви давно хотіли зробити, але часу не було, наприклад, почати подорожувати. Пошукайте однодумців для спільних інтересів та занять, просто дружного спілкування.

Якщо у вас є чоловік, тоді проводьте з чоловіком більше часу, ніж з сином. Ви потрібні своєму чоловікові, навіть якщо ви думаєте, що він давно про вас забув. Можливо, він просто ревнує і йому необхідне ваше схвалення і любов. А вашому синові дайте можливість бути вашою дитиною, а не виконувати функцію психологічного чоловіка. Нехай син ходить на побачення і будує свою сім’ю, адже згодом його вдома чекатиме любляча дружина і діти.

Як розпізнати холостяка?

Розпізнати холостяка дуже просто. Просто ставте запитання!

Питання №1. Які у тебе були дівчата? Хто вони були?

З цього запитання можна виявити, вміє він будувати близькі стосунки чи ні. Якщо ви бачите, що у вашого чоловіка були численні романи, пригоди і він розривав з дівчатами стосунки через місяць чи пів року, а найтриваліші стосунки були не більше одного року — це говорить про те, що він не вміє будувати близькі стосунки.

Питання №2. Яка причина розставання з попередніми дівчатами?

Слухайте відповідь дуже уважно. Саме його розповідь повідає вам про розвиток ваших відносин. Якщо він знецінює своїх колишніх, значить, буде знецінювати і вас. Якщо він кидав і мовчки йшов, то може кинути і вас і більше ви не дізнаєтеся нічого про нього.

Питання №3. Які у тебе були стосунки в родині? Які відносини у мами і батька? Як часто ти розмовляв з мамою, як довго ти з нею розмовляєш, про що ти з нею розмовляєш, чи телефонуєш ти їй 5 разів на день?

Відповіді на ці запитання намалюють вам картину того, що відбувається, а також допоможуть визначити: закоренілий холостяк ваш новий партнер або він готовий до стосунків.

У житті зустрічаються холостяки, які шукають ідеальних жінок і ніяк не можуть знайти через дуже високі стандарти. Вимоги до дівчини дуже високі: вища освіта, розумна і обов’язково красива. Повинна добре заробляти, але бути готовою кинути все на 6 років декрету і залишатися обов’язково цікавою для свого чоловіка. Повинна бути хороша сім’я, своя житлоплоща, і машина вітається, і готувати повинна, як шеф-кухар шикарного ресторану. У сексі повинна бути розкута і пристрасна, а найголовніше — досвічена, але чоловіків до стосунків у шлюбі не повинно бути. Вся суміш ідеальної дружини в одному флаконі.

Є чоловіки, які вважають себе самодостатніми і готовими до сімейного життя. Тільки у них ніколи не вистачає часу на спорт, на спільне проведення часу, тому що багато працюють, а у вільний час допомагають мамі, сестрі. У відносинах з дівчатами люблять фліртувати і не будують тривалих стосунків. і чоловіки настільки втягнуті в стосунки з мамою, що просто не знають, як знайти час і енергію для стосунків з іншою жінкою.

Вони все шукають якийсь ідеал, якого немає. На запитання: «А що тобі заважає знайти ідеальні відносини?» такі чоловіки відповідають: «Я не знаю, у мене ніби все добре!».

Що робити, якщо ви закохалися в холостяка?

  1. Виправити становище можна тільки в тому випадку, якщо ваш холостяк готовий розвиватися. Якщо він не готовий розвиватися, його влаштовує все в житті та стосунках, тоді не витрачайте на це час. Зазвичай, коли холостяки приходять до певного віку, років до 40+, вони починають більш емоційно залучатися до своїх стосунків, тому що розуміють, що частина життя вже прожита.
  2. Якщо ви закохалися в закоренілого холостяка і будуєте на нього серйозні плани, то будьте готові, що буде знецінення вас як особистості і жінки. Буде якийсь ринг, хто сильніший, хто краще. Найголовніше не втягуватися в це протистояння. Цінуйте і поважайте себе і вашого партнера.
  3. Слідкуйте за собою і виглядайте як справжня леді на всі 100%.
  4. Будьте терплячі. Пам’ятайте, коли щось відбувається не так, як ви думаєте, але для вас дійсно важливий цей чоловік — вчіться бути терплячою або йдіть від нього.
  5. А насправді — якщо ви зустріли закоренілого холостяка, то 10 разів подумайте. Якщо і після 10 разів ви все одно вирішили, що він вам потрібен, тільки тоді втягуйтеся в ці стосунки.
  6. Плануйте разом майбутнє. Якщо ви бачите, що він серйозно налаштований на спільне майбутнє, то народжуйте дітей. Як тільки народжуються діти, закоренілі холостяки ще більше занурюються у стосунки.

Бережіть і любіть один одного.

Соцмережі