Особливості різних серій ноутбуків Asus

Компанія Asus пропонує ноутбуки практично для будь-яких застосувань. В асортименті пристроїв цього бренду можна знайти продукти для навчання, роботи, розваг, виконання особливо складних завдань тощо. Ви можете придбати найпростішу модель, щоб працювати з електронними таблицями та корпоративною перепискою, або ж отримати справжнього «монстра» для найсучасніших ігор.

Лаптопи Асус розділені на серії, кожна з яких має певні особливості та найкраще підходить для якогось конкретного напрямку застосування. Такий розподіл значно спрощує вибір, тож вам не доведеться плутатися в безлічі моделей с найрізноманітнішими характеристиками.

Серія Х

Найкращий вибір, якщо ви шукаєте базову модель лаптопу для простих повсякденних завдань та не бажаєте переплачувати за надмірну потужність. Найпростіші та найдешевші версії добре підійдуть для обробки тексту та базового редагування графіки. Найпотужніший ноутбук Асус Х без проблем впораються й з вимогливим програмним забезпеченням для редагування відео.

ZenBook

Одними з ключових особливостей цієї серії є міцний корпус, компактність та знижена вага. Все для того, аби пристрій міг повноцінно виконувати свої функції поза домом чи офісом. Навіть невеликі удари ці лаптопи витримують добре. Адже на вулиці (тим більше під час подорожі) може трапитися що завгодно. ZenBook – вибір тих, кому не сидиться на місці, але хочеться завжди мати під рукою доступ до сучасних технологій.

ZenBook – це початкова модель, а ZenBook S і ZenBook Pro – потужні пристрої з топовими компонентами. Ви віддаєте перевагу моделі 2 в 1, яка є ноутбуком і планшетом одночасно? Тоді зверніть увагу на ZenBook Flip.

ROG і TUF

ROG – це абревіатура, яка розшифровується як Republic of Gamers. TUF означає The Ultimate Force. Як ви вже могли здогадатися, ця серія створена для геймерів. Моделі TUF підходять для більшості ігор, якщо вони не надто вимогливі до графіки. Для ультрависоких налаштувань краще обирати пристрої з ROG із принаймні NVIDIA GeForce GTX 1060. З ROG ви можете легко грати у всі свої улюблені ігри на найвищих налаштуваннях.

VivoBook

Широка серія лаптопів – від 11-дюймового ноутбука, який ви можете взяти з собою в університет для нотаток, до потужної установки для редагування відео. Є VivoBook Flip, 2-в-1, який поєднує в собі переваги планшета та ноутбука. Для вимогливих користувачів є моделі VivoBook Pro і VivoBook 2. Ці ноутбуки мають спеціальну відеокарту, тож вони підходять і для ігор.

Серія VivoBook була створена з ціллю максимальної адаптації до будь-якого завдання. Ноутбуки цієї серії дозволяють отримати однаково доступні розваги, роботу чи навчання.

Chromebook

Ці ноутбуки працюють на операційній системі від Google. Ви можете увійти за допомогою свого облікового запису Google і працювати через браузер Chrome та завантажувати додатки з магазину Google Play. Chromebook від Asus працює цілий день без необхідності додаткової підзарядки, відрізняється високим рівнем вбудованого захисту від вірусів і швидко завантажується. Майте на увазі, що ви не можете інсталювати програми для Windows в ОС Chrome.

Соцмережі

Exit mobile version