Які ліки варто взяти з собою у подорож до Індії?

Цю надзвичайно цікаву та загадкову країну можна відкривати для себе с кожною новою поїздкою. Індія ніколи не дасть вам сумувати, бо яскраві традиції, аромат спецій, древні храми та незвична народна медицина приваблюють сюди мільйони туристів щороку.

Країною можна мандрувати, кожного разу і в кожному її віддаленому куточку знаходячи щось цікаве, незвичне, загадкове, навіть, містичне. Але Індія залишається країною третього світу, де поруч з багатіями живуть бідні, хворі люди. Сам клімат, велика чисельність населення та критичне забруднення навколишнього середовища, особливо води, можуть спричинити туристу декілька дуже неприємних хвороб.

Але перед візитом до Індії не треба сильно панікувати і робити щеплення від всього підряд. Достатньо зібрати вдома аптечку або придбати аналоги ліків вже на місці. Розгорнуту відповідь про перелік ліків ви знайдете тут, а ми просто нагадаємо вам про найнеобхідніші.

Обов’язково пам’ятайте, що в Індії дуже погана вода, тому треба перестрахуватися і взяти з собою препарат для її очищення.

Незвична їжа та напої можуть призвести до кишкових розладів, тому радимо запастись сорбентами, активованим вугіллям та препаратами від шлунково-кишкових захворювань.

Здебільшого, в Індії тепло, але підвищена вологість і перепади температур в залежності від вашого місця знаходження можуть призвести до звичайної простуди чи підвищення температури тіла. Візьміть з собою ті ліки, якими ви користуєтеся вдома під час грипу чи ГРВІ. Антибіотики теж будуть не зайвими у вашій аптечці – безліч інфекцій чекають на необережного туриста.

В кожній країні світу надзвичайно важливо мати чисті руки – візьміть з собою антисептик, вологі та сухі серветки. Знеболюючі, спазмолітичні препарати, таблетки від захитування, нудоти – все це допоможе вам почуватися більш захищеним. Ні в якому разі ми не лякаємо вас та не відговорюємо від екзотичної подорожі, просто треба пам’ятати, що ваше здоров’я залежить тільки від вашої обережності та свідомості!

Сама ж країна дуже відома своїми ліками та народною медициною. В країні спецій можна знайти будь-які ліки рослинного походження, а також велику кількість терапій, які допоможуть вам почуватися краще. В якості доповнення до вашої аптечки радимо придбати засоби для очищення подряпин або ран, лейкопластир, антистатик, еластичний та марлевий бинти.

За Індією неможливо милуватися з вікна готелю – її треба відчувати поруч. Країною треба подорожувати, ходити її стежками, відвідувати храми, музеї, національні парки, свята, вистави. Але щоб ваша омріяна подорож була дійсно веселою, пізнавальною та незабутньою – піклуйтесь про своє здоров’я завчасно.

Соцмережі

Exit mobile version